«Благоустрій мого двору» у 2021 році

Започатковані за ініціативи міського голови Юрія Фомічева в рамках Програми благоустрою міста Славутича на 2020 рік, заходи з благоустрою внутрішньоквартальних територій міста знайшли широкий схвальний відгук у славутичан. Незважаючи на карантинні обмеження, стислі терміни, у 2020 році було реалізовано 64 проєкти за ініціативи ....

 

Започатковані за ініціативи міського голови Юрія Фомічева в рамках Програми благоустрою міста Славутича на 2020 рік, заходи з благоустрою внутрішньоквартальних територій міста знайшли широкий схвальний відгук у славутичан.

Незважаючи на карантинні обмеження, стислі терміни, у 2020 році було реалізовано 64 проєкти за ініціативи мешканців. Розмір фінансування з бюджету міста за укладеними договорами склав 572,14 тис. грн. Частина проєктів реалізовано за умови співфінансування мешканцями. Завдяки цьому було здійснено ремонт елементів благоустрою в зонах відпочинку біля будинків, захист озеленених територій, розширено та облаштовано існуючі зони для активного відпочинку як дітей, так і дорослих, озеленено прибудинкові території, покращено вуличне освітлення, усунено дефекти в асфальтобетонному покритті пішохідних доріжок і контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів.

На численні звернення активних громадян щодо повторення заходу «Благоустрій мого двору» і в цьому році, рішенням Славутицької міської ради від 26.04.2021 №186-4-VШ затверджено новий Порядок реалізації заходу з благоустрою внутрішньоквартальних територій міста «Благоустрій мого двору» за ініціативи мешканців.
Отже, у 2021 році заяви від уповноважених осіб або ініціативних груп багатоквартирних будинків, котеджів (групи будинків, кварталу, кварталів) на реалізацію заходів з благоустрою подаються до виконавчого комітету Славутицької міської ради до 30 вересня на суму коштів із розрахунку 50 грн на одну особу, зареєстровану в будинку, станом на 1 січня поточного року. До заяви додається протокол засідання уповноважених осіб із визначення заходів із благоустрою.

У разі відсутності уповноважених осіб, до заяви додається протокол загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку або підписні листи. Для підтвердження факту обговорення проєкту із співвласниками багатоквартирного будинку можливо надати підтвердження проведеного опитування засобами електронного зв’язку (сучасними формами комунікації).

Для спрощення процедури погодження заходу мешканцями, підписні листи (інші форми опитування) засвідчуються одним представником від однієї квартири за умови, що зібрано не менше як 51 % від кількості квартир у будинку/кварталі/ кварталах).

Допускається більший кошторис на реалізацію заходів за умови співфінансування або виконання частини робіт (придбання матеріалів) самими мешканцями (за кошт мешканців), про що вказується в заяві, за умови погодження із співвласниками будинку суми та джерел співфінансування, інформація про що міститься в підписних листах (протоколі зборів співвласників).

Комісія, утворена відповідним розпорядженням міського голови, розглядає подані заяви протягом жовтня-грудня поточного року та надає висновок щодо фінансування заходів з Програми благоустрою міста Славутича на наступний рік.

Ознайомитись із самим Порядком, отримати необхідні бланки для подачі заявки, дізнатися про суму, розподілену на кожен будинок, квартал, можливо на сайті Славутицької міської ради у розділі Громадянам – Мій дім – Твій двір

http://e-slavutich.gov.ua/citizens/My_house/SitePages/YourYard.aspx#temptest

За додатковою консультацією щодо подання заяв та проєктів можна звернутися до відділу з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності та енергозбереження виконавчого комітету Славутицької міської ради за тел. (04579) 30011*150.