Презентація збірки поезій Володимира Крупського «Я с радостью живу на этом свете».

31 травня 2021 року в нашому Музеї відбулася презентація збірки поезій Володимира Крупського «Я с радостью живу на этом свете». Вододимир Степанович – дійсний член Академії будівництва України, заслужений будівельник України. Брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, керував будівництвом ...

 

31 травня 2021 року в нашому Музеї відбулася презентація збірки поезій Володимира Крупського «Я с радостью живу на этом свете». Вододимир Степанович – дійсний член Академії будівництва України, заслужений будівельник України.

Брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, керував будівництвом об’єктів інфраструктури і зруйнованих енергоблоків АЕС. Очолював будівництво нашого Славутича, керував підготовкою, проектуванням і будівництвом міжнародних проектів на ЧАЕС. Але без поезії не уявляє свого життя.

За словами Володимира Крупського: «Наше життя важко уявити без мелодії поезії, вона присутня у кожному моменті, у кожній події, підносить над повсякденністю і збагачує духовно. Це цілий Всесвіт, величезний світ емоцій та думок. Це кохання, мрія, безкінечні мандрівки потаємними куточками душі та пам’яті. Поезія – це моя музика, струни моєї душі, мої сльози, мої посмішки, мої надії і страхи. Це моє життя зі всіма злетами та падіннями, з сонячними променями і дощовими хмарами…»