Тренінг для відвідувачів Славутицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

25 травня 2021 року у Славутицькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся тренінг «Що робити, якщо тебе принижують». В ході тренінгу учасники ознайомились з психологією агресії, мобінгом та тролінгом як формами агресивної поведінки, вербальними та невербальними параметрами, за якими можна визначити агресорів, категоріями...

 

25 травня 2021 року у Славутицькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся тренінг «Що робити, якщо тебе принижують».

В ході тренінгу учасники ознайомились з психологією агресії, мобінгом та тролінгом як формами агресивної поведінки, вербальними та невербальними параметрами, за якими можна визначити агресорів, категоріями вербальних агресорів та причинами агресивної поведінки. Також визначились з поняттям особистісні кордони та засобами збереження цих кордонів в процесі взаємодії.

Як реагувати на агресію та протидіяти їй, які прийоми захисту від вербальної агресії найбільш дієві та якою може бути відповідь на різні види агресії – все це стало предметом обговорення. Також учасники отримали рекомендації щодо засобів саморегуляції своїх емоційних станів і зняття напруги за допомогою дихальних технік та ідеомоторних вправ.