Школа нашого міста приєдналася до ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина

Ініціативна група нашого міста приєдналася до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки. Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту "Богдан Гаврилишин", який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів - так як ....

Ініціативна група нашого міста приєдналася до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки. Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту "Богдан Гаврилишин", який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця.


Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів - так як історія кожного про прояв турботи щодо себе, своєї сім'ї, друзів, довкілля, країни чи світу, що надихне сотні інших сердець до відповідальних дій!

Наша шкільна молодь зробила ще 1 крок: посадила у добре зволожений грунт насіння соняха та зробили світлини.

Символічним стало те, що акція була проведена між днями народження наших героїв-воїнів, які взяли на себе відповідальність за нашу долю, свободу, волю.