«Ніч у музеї» або цікава насичена екскурсія

Представляємо вашій увазі фоторепортаж з Краєзнавчого музею м. Славутича і Чорнобильської АЕС. Музейний простір під час акції «Ніч у музеї» заповнився різними цікавинками як для дітей,так і дорослих. До заходу долучилися творчі колективи міста, які разом з працівниками музею подарували славутичанам як в онлайн, так і в офлайн форматі спеціальну програму. В ході екскурсії у кожному ....

 

Представляємо вашій увазі  фоторепортаж з Краєзнавчого музею м. Славутича і Чорнобильської АЕС

Музейний простір під час акції «Ніч у музеї» заповнився різними цікавинками як для дітей,так і дорослих. До заходу долучилися творчі колективи міста, які разом з працівниками музею подарували славутичанам як в онлайн, так і в офлайн форматі спеціальну програму. В ході екскурсії у кожному залі музею гостей чекали творчі родзинки. Діти позмагатися у кмітливості під час квесту «Відомий – невідомий Славутич».

 
У прип’ятській кімнаті «За мить до..» звучали мелодії у виконанні тріо «Nota Bene» (ДШМ). Про трагічну історію міста Прип’яті та Чорнобильської АЕС розповіла у своєму відеопроєкті « Дорога додому» режисерсько-постановча група Кіноконцертного комплексу, а в залі «Слави і Пам’яті» зворушливо виконала пісню Ольга Фещук.


 
Наповни  лася радісним співом українська світлиця. Тут зібралися учасники ансамблю «Надія». До глибини душі вразили присутніх діти театральної студії «ДрамАрт. Вони підготували і натхненно прочитали вірші на різних мовах.
 
На завершення, мажорним акордом став виступ сімейного ансамблю «FamilyBand».
 

Але на цьому «Ніч в музеї» не скінчилась. Піднята атмосфера не відпускала нікого. І у прип’ятській кімнаті знову зазвучала пісня…