Чому наше місто стало малою культурною столицею України

Сьогодні расскажемо, чому наше місто назвали малою культурною столицею України. На це знайдеться багато причин. Назвемо нижче найбіль значущі з них. 1️⃣ Славутич – місто нових ідей. Як і кожна столиця, Славутич завжди у вирі подій, місто-атом в орбіті десятків тисяч електронів мешканців і гостей. Це місто з великими перспективами інтелектуального та творчого розвитку. Тут енергія творчості ....

 

Сьогодні расскажемо, чому наше місто назвали малою культурною столицею України. На це знайдеться багато причин. Назвемо нижче найбіль значущі з них


1️⃣ Славутич – місто нових ідей.

Як і кожна столиця, Славутич завжди у вирі подій, місто-атом в орбіті десятків тисяч електронів мешканців і гостей. Це місто з великими перспективами інтелектуального та творчого розвитку. Тут енергія творчості генерує нові сенси та проєкти.

2️⃣ Місце, комфортне для життя.

Недарма Славутич неодноразово потрапляв до ТОП-10 міст України за версією журналу Фокус. Це місто сучасної інфраструктури, розвинутої системи освіти, культури, спорту, європейської моделі місцевої демократії. Це затишна домівка для його мешканців та гостинна точка зустрічі туристів з усього світу. Навіть у ковідному 2020 ми зустрічали гостей з Молдови, Іспанії, Мексика, Марокко, Чилі, Казахстана, Росії, Білорусі. А ще тут унікальна, екологічно стала архітектура.

3️⃣ Ідеальне місто для креативних подій.

Для резиденцій та зустрічей митців, які мають інноваційні ідеї і втілюють їх у проекти, що живлять творчу свободу. Лише у 2020 році в місті відбулося 1020 культурно-мистецьких заходів! Тут відкриті шляхи до діалогу та самовираженню і створені всі умови для вільного обміну ідеями та думками.

4️⃣ Славутич – це розвиток та інтелект!

Більшість містян мають вищу освіту, в місті працюють 4 школи, ліцей, Центр захисту дітей, Палац дітей та молоді, Інклюзивно-ресурсний центр. До речі, ліцей зайняв ІІІ місце в рейтингу шкіл Київської області за результатами ЗНО-2020.

5️⃣ І головне: в 2021 в місті відбудеться низка неймовірно цікавих подій, що поєднають традиції та інновації, мистецький та культурний простір та можливості для діалогу!

▪️Це фестиваль «GOLDenFest» для літніх людей, ▪️«SESAM 2020 Poliklinika» фестиваль для архітекторів, ▪️арт-резиденція семантичного сюрреалізму для митців OPEN FORMAT ART RESIDENCE та ▪️«Золота осінь Славутича» - фестиваль для майбутніх медійників.

Тож відкрийте українську сучасність по-новому - долучайтеся, ставайте учасниками та свідками великих подій! Славутич відкриється по-новому вам і світові! Щиро запрошуємо в гості 


photo by Григорий Веприк
The Gate Agency


Український культурний фонд
Culture має значення