Онлайн-семінар «Комунікації, відкритість влади. Залучення мешканців до управління громадою»

18 травня депутати Славутицької міської ради та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету приймали участь в онлайн-семінарі «Комунікації, відкритість влади. Залучення мешканців до управління громадою». Захід організовано Київським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою» ULEAD з Європою в Київській області. На початку зустрічі з...

 


18 травня депутати Славутицької міської ради та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету приймали участь в онлайн-семінарі «Комунікації, відкритість влади. Залучення мешканців до управління громадою». Захід організовано Київським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою» ULEAD з Європою в Київській області.


На початку зустрічі з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Юрій Фомічев. На семінарі розглянули питання взаємодії влади та громади, принципи незалежного врядування, взаємодію депутатів з виборцями, інструменти прямої демократії, роль «публічної інформації» та «відкритих даних».

Після навчання учасники мали змогу поставити запитання. Навчання та співпраця Славутицької міської ради та проєкту U-LEAD буде продовжуватися і надалі.