Іноземний гість в Чорнобильському заповіднику

Нещодавно в Чорнобильському заповіднику побував журналіст та письменник з Німеччини Штефан Шоманн. Він працює над книгою про коней Пржевальського. Автор майбутнього видання вже відвідав Монголію, Китай, Казахстан – країни регіону історичного існування виду дикого коня. Побував він і в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» та кількох європейських зоопарках, аби простежити існування виду ...

 

Нещодавно в Чорнобильському заповіднику побував журналіст та письменник з Німеччини Штефан Шоманн. Він працює над книгою про коней Пржевальського.

Автор майбутнього видання вже відвідав Монголію, Китай, Казахстан – країни регіону історичного існування виду дикого коня. Побував він і в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» та кількох європейських зоопарках, аби простежити існування виду після зникнення в природі.

Штефан зацікавився навіть історією Ванільки ­­– лошати-пржевальця, що було знайдене торік під час масштабних пожеж у зоні відчуження, врятоване співробітниками Заповідника й виходжене в «Приюте для диких животных», де мешкає й нині.

І, звісно, письменник не міг не відвідати Чорнобильський заповідник, на території якого прекрасно себе почувають декілька табунів коня Пржевальського.
Фахівці нашого наукового відділу показали гостю з Німеччини диких коней та ознайомили з методами їх дослідження.


Фото Дениса Вишневського