Коротенько про сесію від 17 травня 2021 року

17 травня відбулося друге засідання 4 сесії Славутицької міської ради VIIІ скликання, на розгляд якого було винесено 34 питання. До цього, у постійних комісіях, депутати опрацювали низку проєктів рішень. Тільки одне питання про фінансову підтримку ветеранських організацій отримало різні точки бачення, тому на початку засідання міський голова Юрій Фомічев надав слово представникам .....

 

17 травня відбулося друге засідання 4 сесії Славутицької міської ради VIIІ скликання, на розгляд якого було винесено 34 питання.

До цього, у постійних комісіях, депутати опрацювали низку проєктів рішень. Тільки одне питання про фінансову підтримку ветеранських організацій отримало різні точки бачення, тому на початку засідання міський голова Юрій Фомічев надав слово представникам спілки ветеранів АТО/ООС Юрію Шовкалюку та Віктору Івашку. У дискусії взяли участь депутати від різних політичних сил: Володимир Борисов, Олена Радченко, Дмитро Нестеренко (пп. Опозиційна платформа "За життя"), Майя Руденко, Сергій Чесноков (пп. "Європейська солідарність"), Юрій Юрченко (пп. "Голос"). В результаті всіх обговорень, розгляд Програми підтримки ветеранських організацій перенесено на наступну сесію, яка запланована 31 травня. Створена робоча група, яка має доопрацювати програму та запропонувати якісний механізм підтримки громадських організацій.

 

Далі були заслухані заяви депутатів: Майї Руденко щодо захворюваності на COVID, незадовільного стану вакцинації в країні та звуження соціальних гарантій, зменшення субсидій; Юрія Юрченка щодо закупівлі послуги з озеленення міста; Валентини Дарнопих щодо незгоди зняття з порядку денного програми підтримки підприємництва; Сергія Олійника щодо впорядкування доріг та їх будівництва у Добринінському кварталі; Сергія Чеснокова про звернення батьківського комітету школи №4 щодо відновлення мережі Інтернет; В’ячеслава Почепа щодо регламенту роботи міської ради та розроблення проєктно-кошторисної документації; Віктора Єрохова щодо роботи постійних комісій та скликання чергових сесій.

 

Депутати затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутича на 2021 рік, підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутича за 2020 рік, план роботи Славутицької міської ради, регламент виконавчого комітету Славутицької міської ради. Внесли зміни до Програми «Поліцейський офіцер громади», Програми розвитку інформаційного простору, комунікацій із громадськістю та промоції міста Славутича, Програми розвитку охорони здоров`я, Програми забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства, бюджету Славутицької міської територіальної громади на 2021 рік. Також збільшено розмір статутного капіталу комунальних підприємств «Славутич-Водоканал» та «Дорожньо-експлуатаційне управління».

 

У зв’язку з чисельними порушеннями громадського порядку у сесійній залі, депутата Славутицької міської ради В’ячеслава Почепа було відсторонено від участі у роботі ІІ пленарного засідання 4 сесії Славутицької міської ради.

 

У другій половині засідання розглянуто питання оренди та низку земельних. Дискусійним став розгляд щодо спільної роботи КП УФКСТ та КДЮСШ. Депутати не підтримали пропозицію Володимира Волкова про створення тимчасової контрольної комісії щодо діяльності КНП «Славутицька міська лікарня» та пропозицію Віктора Єрохова щодо створення ТКК щодо перевірки наявного стану спортивних споруд.

 

Ознайомитися із рішеннями другого засідання 4 сесії Славутицької міської ради VIIІ скликання можна офіційному сайті http://slavutich.golos.net.ua/


 


#Славутицька_міська_рада