Досвід Славутича оцінений міжнародними експертами

Наше місто має напрацьований багаторічний позитивний досвід з реалізації міжнародних проєктів, тому не випадково було відібране Проєктом Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для того, щоб поділитися розумінням як місцеві лідери сприяють регіональному розвитку.11 травня відбулася онлайн зустріч «Підтримка децентралізації в Україні у 2021-2022»... У панел 

Наше місто має напрацьований багаторічний позитивний досвід з реалізації міжнародних проєктів, тому не випадково було відібране Проєктом Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для того, щоб поділитися розумінням як місцеві лідери сприяють регіональному розвитку.

Про це повідомили на сторінці Славутицької міської ради.

11 травня відбулася онлайн зустріч «Підтримка децентралізації в Україні у 2021-2022». На відкритті конференції виступили керівники Міністерства розвитку громад та територій України, програми співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні та посли Європейських держав. У панельній дискусії «Що робить територіальну громаду успішною: бачення мерів і асоціацій» взяв участь міський голова Славутича Юрій Фомічев, який поділився досвідом успішно впроваджених проектів і своїм баченням факторів успіху територіальних громад.

Проєкт Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) триватиме з березня 2021 року до вересня 2022 року та сприятиме наданню допомоги українським органам влади у поглибленні реформи децентралізації та зміцненні інститутів державного врядування у країні на національному та субнаціональному рівнях; реалізується Комітетом ОЕСР з політики регіонального розвитку та Програмою ОЕСР «Конкурентоспроможність Євразії» в тісній співпраці з Урядом України та U-LEAD та фінансується Європейським Союзом спільно з урядами Латвії, Литви та Словаччини.