Місцева влада відреагувала на тривалі скарги від жителів Київського та перемістили павільйон зі сміттям в інше місце

На неодноразові прохання жителів, павільйон для збору побутових відходів, що знаходився біля будівлі аптеки у Київському кварталі перенесли за будівлю басейну «Дельфін». Робітники Відділу з питань житлово-комунального господарства звертають увагу, що у павільйоні також розташовані контейнери для роздільного збору відходів (скло, пластик, папір)... 

На неодноразові прохання жителів, павільйон для збору побутових відходів, що знаходився біля будівлі аптеки у Київському кварталі перенесли за будівлю басейну «Дельфін». Робітники Відділу з питань житлово-комунального господарства звертають увагу, що у павільйоні також розташовані контейнери для роздільного збору відходів (скло, пластик, папір).

- Сьогодні перевезли павільйон для окремого збору сміття від Київського кварталу 11 будинку до ділянки за басейном "Дельфін". Жителям та сусуднім підприємствам буде не так далеко викидувати сміття, але естетично стане краще. Якби регулярно не вивозили сміття, всерівно не уникнути неприємного зовнішнього вигляду. Славутич - таки не настільки задроблен територіально, як великі міста, тому ми часто можемо знайти оптимальне місце для розташування "сміттєвих зон". В ідеалі це має бути поруч, але не "на очах" .Евгеній Павлович Романчук, спасибі за швидке прибирання сміття з павільйони. КП "Дорожньо-експлуатаційне управління" Славутицької міської ради, спасибі за оперативну і якісну роботу. Активним жителям спасибі за небайдужість до цієї теми, - прокоментував на своїй сторінці головний архітектор Дмитро Баглаєв.

Нагадуємо, раніше жителі Київського кварталу жалілися та псиали скарги щодо того, що павільйон закидують сміттям та просили, аби головний архітектор міста вирішив проблему,  встановивши в окремі квартирні будинки Київського кварталу сміттєві баки та прибравши павільйон для сміття в інше місце.