У Славутичі відкриють медичну лабораторію "Сінево"

У Славутичі готують до відкриття європейську медичну лабораторію "Сінево". Лабораторія буде знаходитися біля АТБ, в центрі. Поки що клієнтів не приймають, наразі готове лише приміщення та вивісили вивіску. Лабораторна мережа Synevo представлена в Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Україні, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії... 

У Славутичі готують до відкриття європейську медичну лабораторію "Сінево". Лабораторія буде знаходитися біля АТБ, в центрі. Поки що клієнтів не приймають, наразі готове лише приміщення та вивісили вивіску. Лабораторна мережа Synevo представлена в Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Україні, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії та налічує 95 лабораторій у Європі та 7 лабораторій в Україні. Першу лабораторію в Україні відкрито у 2007 році в Києві.

Медична лабораторія надає лікарям необхідну інформацію про стан здоров’я пацієнта, використовуючи сучасні методи лабораторної діагностики. "Сінево" робить лабораторні дослідження доступними в національному масштабі, сприяючи покращенню здоров’я населення та розвитку системи Охорони Здоров’я України. У лабораторію можна буде здати аналізи та пройти обслідування без направлення лікаря.