СЛАВУТИЦЬКІ ПРИП’ЯТЧАНИ

Родину Валерія і Галини Сулімових добре знають у Славутичі з часу народження міста. Молоді, активні, завжди в гущі подій, завжди на передовій… Із самого початку – учасники бардівського руху в Славутичі, популяризатори здорового способу життя. Валерій пройшов професійними сходинками на ЧАЕС від оператора, заступника начальника хімічного цеху до керівника проєкта СП «NOVARKA». ...

 

Родину Валерія і Галини Сулімових добре знають у Славутичі з часу народження міста. Молоді, активні, завжди в гущі подій, завжди на передовій… Із самого початку – учасники бардівського руху в Славутичі, популяризатори здорового способу життя.

Валерій пройшов професійними сходинками на ЧАЕС від оператора, заступника начальника хімічного цеху до керівника проєкта СП «NOVARKA». За його плечима багато добрих справ. Це він разом з іншими активістами започаткував у Славутичі легкоатлетичний пробіг пам’яті Героїв Чорнобиля. Брав особисто участь у багатьох міжнародних та всеукраїнських марафонах та легкоатлетичних пробігах і очолює в місті ГО «Клуб любителів бігу».

Коли сталася Чорнобильська аварія, родина Сулімових жила в Прип’яті. До цього квітучого міста вони приїхали молодими дипломованим спеціалістами на Чорнобильську АЕС. Родом Валерій із м. Суми. Після школи вступив до Ленінградського технологічного інституту, де і познайомився з майбутньою дружиною. У стінах вузу заманив їх академічний хор студентів, яким керував (це неймовірно!) сам професор консерваторії Олександр Крилов. З цим колективом студенти багато гастролювали, виконували пісні 15 мовами світу і навіть була випущена платівка на фірмі «Мелодія» з пісенним репертуаром колективу.

Тому не дивно, що, приїхавши до Прип’яті, розпочався їх новий творчий етап. І цьому посприяла випадкова зустріч із Сергієм Дудкіним, колишнім прип’ятчанином, великим шанувальником пісні, який нині працює на підприємстві «Атомремонтсервіс» заступником технічного директора головного інженера з інженерної роботи. Від репетиції до репетиції народжувався у Прип’ятському будинку культури «Енергія» новий вокальний ансамбль Cantabile. Це італійське слово означає співуче.

Ось такі вони, славутицькі прип’ятчани, завжди готові народжувати і реалізовувати неймовірні ідеї!

Людмила Любива