Варто послухати, бере за душу «Вальс 86»

Артисти нашої країни створили музичний шедевр «Вальс 86», приурочений до 35-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС. За ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України Потап, гурт MOZGI, Сергій Бабкін, DOROFEEVA, Тарас Тополя (фронтмен гурту "Антитіла"), Alina Pash та Юлія Саніна (фронтвумен гурту "The HARDKISS") записали музичний трек «Вальс....

 

Артисти нашої країни створили музичний шедевр «Вальс 86», приурочений до 35-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.

За ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України Потап, гурт MOZGI, Сергій Бабкін, DOROFEEVA, Тарас Тополя (фронтмен гурту "Антитіла"), Alina Pash та Юлія Саніна (фронтвумен гурту "The HARDKISS") записали музичний трек «Вальс 86» про пам’ять трагедії 26 квітня 1986 року, про помилки, біль, життя та сліди, які залишилися навічно.

«Вальс 86» нагадує про цей самий день 35-річної давнини. Про те, як люди змушені були покинути свої домівки і своє рідне містечко або село. Про їх біль, сум та «точку невороття», що назавжди змінила життя. Колись одна цинічна помилка мала ефект на всю Україну і світ. Це ніколи не буде забуто. Про трагедію Чорнобилю маємо продовжувати говорити, співати, знімати кіно. Адже вона назавжди вписана в нашу історію», зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Слова та музика: Олексій Потапенко, Володимир Кагарлик, Інга Кагарлик, Аліна Паш.

Слухати музичний трек «Вальс 86»:
https://www.youtube.com/watch?v=DbwtekKMJ8s