В нашій лікарні нове обладнання!

В КНП "Славутицька міська лікарня" СМР з’явилося сучасне нове медобладнання. В Україні третій день поспіль встановлюються рекорди щодо захворюваності на COVID-19, кількості проведених ПЛР-тестувань і, на жаль, смертності. На Київщині введено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, невтішна статистика захворюваності і у Чернігівській області. Саме у цей час, враховуючи ...

 
 

В КНП "Славутицька міська лікарня" СМР з’явилося сучасне нове медобладнання. 

 

В Україні третій день поспіль встановлюються рекорди щодо захворюваності на COVID-19, кількості проведених ПЛР-тестувань і, на жаль, смертності. На Київщині введено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, невтішна статистика захворюваності і у Чернігівській області. Саме у цей час, враховуючи складну ситуацію із пандемією, важливо, щоб медичні заклади були забезпечені всім необхідним для виконання своєї безпосередньої функції – збереження життя пацієнтів.

 

Від сьогодні у Славутицькій лікарні нове сучасне та вкрай необхідне медичне обладнання. Монітор пацієнта, призначений для моніторингу, виявлення, перегляду, зберігання та оповіщення стосовно фізіологічних показників пацієнтів, включаючи ЕКГ, частоти серцевих скорочень, пульсу, швидкості дихання, температури, насичення киснем, артеріального та кров’яного тиску, сердечних викидів, лікарня отримала за централізованим постачанням. Це вже четвертий монітор, який має наша лікарня.

 

По програмі подолання наслідків пандемії COVID-19 в Україні, від фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні, дякуючи вчасно поданому грантовому проекту від Славутицького міського фонду підтримки підприємництва та КНП «Славутицька міська лікарня», отримано новий кисневий концентратор. Його призначення – це виділення кисню з навколишнього повітря і подача його з високою концентрацією пацієнту. Робота концентратора заснована на методі адсорбції.

 

В результаті роботи апарату виходить очищений 93% кисень. Новий кисневий концентратор «Біомед» призначений не тільки для подачі кисню для кисневої терапії пацієнтів, а може бути використаний в якості резервного джерела кисню, як для наркозно-дихальних апаратів, так і для апаратів ШВЛ. У разі необхідності до нього можна одночасно підключити 10-15 пацієнтів. Нова апаратура вже почала працювати у реанімаційному відділенні лікарні, бо є хворі, які її потребують.

 

Як повідомила виконуюча обов’язки медичного директора лікарні Зоя Бойчук, станом на 25 березня у лікарні 24 хворих на COVID-19. «На сьогодні ми забезпечені обладнанням, ліками, кисневою мережею. Нова апаратура сьогодні життєво необхідна. Колектив має напрацьований досвід лікування COVID-19, смертність по лікарні, у порівняні з іншими регіонами, у нас найменша. У відділенні інтенсивної терапії перебувала 99-річна хвора із Києва, якій відмовили у лікуванні за місцем проживання. На сьогодні вона виписалася із лікарні здоровою і запросила нас у жовтні на свій 100-й ювілей», – повідомила лікар.

 

При презентації нового обладнання був присутній міський голова. «Ця історія найкращий приклад і характеристика якісної роботи нашої медицини. Медичний заклад відновлюється, стає конкурентоспроможнім і ми прагнемо подальшого розвитку лікарні. Кількість населення у Славутичі стала, ми повинні залучати пацієнтів з інших регіонів. І надалі будемо розвивати і покращувати матеріально-технічну базу лікарні», – зауважив Юрій Фомічев. Він подякував медикам за професіоналізм та відданість свій справі.

Генеральний директор лікарні повідомив, що лікуватися почали чимало пацієнтів із сусідніх громад Чернігівщини, інших регіонів. «Практично всі хворі на COVID-19, що потрапляють до лікарні мають двосторонні пневмонії та потребують кисневої підтримки. З НСЗУ погоджено відкриття ще одного додаткового ковідного відділення на 30 ліжок. Таким чином, при необхідності, лікарня зможе надавати медичну допомогу 60 хворим. Це наше досягнення, адже НСЗУ ретельно підходить до надання дозволів», – розповів Ярослав Вольський.

 

Засобами індивідуального захисту, медичними препаратами для лікування хворих на COVID-19 лікарня забезпечена.

Дякуємо нашим лікарям за самовіддану працю!