Розглянули питання можливості підключення до електропостачання новозбудованих будинків Добринінського кварталу

Сьогодні відбувся онлайн круглий стіл з проблемних питань енергогосподарства міста Славутича, за участі депутатів Славутицької міської ради, посадових осіб виконавчого комітету Славутицької міської ради та керівників комунальних підприємств «УЖКГ» та «Славутич-Тепломережі»... 

Сьогодні відбувся онлайн круглий стіл з проблемних питань енергогосподарства міста Славутича, за участі депутатів Славутицької міської ради, посадових осіб виконавчого комітету Славутицької міської ради та керівників комунальних підприємств «УЖКГ» та «Славутич-Тепломережі».

Про це повідомили на сторінці Славутицької міської ради.

Учасники дискусії розглянули питання можливості підключення до електропостачання новозбудованих будинків Добринінського кварталу, відсутності вільних потужностей в місті, проведення поточних ремонтних робіт у зовнішньому освітленні міста, шляхи вирішення проблем.

За результатом обговорень, комунальним підприємствам доручено надати на розгляд депутатам пропозиції щодо визначення стратегічного плану з розвитку галузі енергогосподарства міста та план першочергових робіт з відновлення зовнішнього освітлення.