Тетяну Кебкало назвали рейдерською захватницею

Нещодавно в мережі Фейсбуку славутичанин Ілля Шевченко опублікував допис в одній зі славутицьких груп. Він звинуватив Тетяну Кебкало у рейдерському захваті Московського ФОКу, запевняв, що Тетяна планує витіснити одну з секцій, а саме дзюдо... 

Нещодавно в мережі Фейсбуку славутичанин Ілля Шевченко опублікував допис в одній зі славутицьких груп. Він звинуватив Тетяну Кебкало у рейдерському захваті Московського ФОКу, запевняв, що Тетяна планує витіснити одну з секцій, а саме дзюдо. 

" Друзья, сегодня в 3 часа дня была попытка рейдерского захвата Московского ФОКа! В ФОКе сейчас тренируется 2 секции, бокс и дзюдо. Дзюдо ведет заслеженный тренер Украины Копылов Олег Геннадьевич, который подымал дзюдо в Славутиче. Татьяна Кебкало хочет вытеснить секцию дзюдо и посеять зерно раздора между спортсменами. Сейчас, когда Славутич начал движение в направлении развития спорта и спортивного туризма такой раздор только навредит общему прогрессу. В то время когда всем спортсменам необходимо объединяться для достижения общей цели а не тянуть одеяло на себя, происходят откровенные рейдерские захваты коммунальной собственности НАШЕГО города! Я прошу всех жителей города и спортсменов, объединить усилия и противостоять противоправным действиям откровенных бандитов! " - опублікував в групі славутичанин.

За словами Іллі, Тетяна просто прийшла в три години дня, в час коли тренерує Олег Геннадійович. Як відомо, у ФОКу є програма ДЮСШ. Але Тетяна Кебкало просто прийшла й сказала, щоб люди забирали свої татамі, тому що тут тепер буде вона. 

- За рішенням мера міста, уже як рік тому вирішили, що під час тренувань ДЮСШ не повинно бути ніяких інших секцій чи посторонніх. Людям запропонували інший вільний час, але більшість не хоче його використовувати. Їх потрібен час, який займає ДЮСШ, - прокоментував Valentine Kopylov (псевдонім збережений).