У Славутичі визначили переможців Всеукраїнського конкурсу

Нещодавно в приміщенні Управлінні освіти і науки Славутицької міської ради Київської області провели засідання журі II етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»...



 

Нещодавно в приміщенні Управлінні освіти і науки Славутицької міської ради Київської області  провели засідання журі II етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста Славутича. Всі дитячі роботи оцінили компетентно журі.

Про це повідомили на сторінці Славутицького МС ГУ ДСНС України.

Визначені переможці у номінації Художня творчість Вікова категорія: 6-10 років.

І місце – Лисиця Аліса Василівна (Славутицький ЗЗСО № 2)

ІІ місце – Гриценко Іван Сергійович (Славутицький ЗЗСО № 2)

ІІ місце – Коренська Марія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО № 3)

ІІІ місце – Лудченко Дар’я Ігорівна (Славутицький ЗЗСО № 3)

ІІІ місце – Мороз Катерина Олександрівна (Славутицький ЗЗСО № 2)

ІІІ місце – Комарова Злата Сергіївна (Славутицький ЗЗСО № 3)

Переможці у номінації Художня творчість Вікова категорія: 11-14 років.

І місце – Стеценко Марія Віталіївна (Славутицький ліцей)

ІІ місце – Гусар Дарина Андріївна (Славутицький ЗЗСО № 1)

ІІ місце – Ленок Дар’я Василівна (Славутицький ліцей)

ІІ місце – Єгоров Максим Сергійович (Славутицький ЗЗСО № 2)

ІІ місце – Міщенко Євгенія Георгіївна (Славутицький ЗЗСО № 1)

ІІІ місце – Зеленська Єва Миколаївна (Славутицький ЗЗСО № 1)

ІІІ місце – Ромашова Дар’я Володимирівна (Славутицький ЗЗСО № 1)

ІІІ місце – Марковська Поліна Олександрівна (Славутицький ЗЗСО № 3)

ІІІ місце – Приходько Діана Григорівна (Славутицький ЗЗСО № 3)

Номінація: Художня творчість Вікова категорія: 15-18 років.

ІІІ місце – Зубкова Діана Віталіївна (Славутицький ЗЗСО № 3)

ІІІ місце – Діхтієвська Анна Анатоліївна (Славутицький ЗЗСО № 3)

Номінація: Декоративно-прикладна творчість Вікова категорія: 6-10 років. 

І місце – Галуза Єгор Андрійович (Славутицький ЗЗСО № 3)

ІІ місце – Давиденко Георгій Лашайович (Славутицький ЗЗСО № 2)

ІІ місце – Мелещенко Дмитро Васильович (Славутицький ЗЗСО № 3)

ІІІ місце – Стахір Єлисей Анатолійович (Славутицький ЗЗСО № 3)

Номінація: Декоративно-прикладна творчість Вікова категорія: 11-14 років. 

І місце – Янченко Катерина Станіславівна, Остапенко Валерія Андріївна (Славутицький ЗЗСО № 1)

І
І місце – Сухоставська Софія Сергіївна Старих Ксенія Євгенівна (Славутицький ЗЗСО № 3)

ІІ місце – Ганжа Олександра Ігорівна (Славутицький ЗЗСО № 1)

ІІІ місце – Сметанкіна Анастасія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО № 3)

Номінація: Декоративно-прикладна творчість Вікова категорія: 15-18 років.   

І місце – Гребенюк Ангеліна Сергіївна, Веремієнко Наталія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО № 3)