Робіть добру справу - беріть участь у флешмобі!

Славутицький міський центр соціальних служб запрошує усіх бажаючих приєднатися до флешмобу! Для участі необхідно (при наявності) надіслати тематичне фото/відео або історію «доброї справи», відмітити у коментарях когось із своїх друзів, знайомих щоб вони теж могли долучитися до даної акції... 

Славутицький міський центр соціальних служб запрошує усіх бажаючих приєднатися до флешмобу! Для участі необхідно (при наявності) надіслати тематичне фото/відео або історію «доброї справи», відмітити у коментарях когось із своїх друзів, знайомих щоб вони теж могли долучитися до даної акції.

Про це повідомили на сторінці Славутицької міської ради.

1. Робіть добру справу – будь-який вчинок, який призведе до посмішки, до повернення віри у людство. Це може бути допомога ближньому, внесок у благодійний фонд, піклування про тварин, навіть комплімент незнайомій людині!

2. Викладайте фото, відео або опис зробленої вами справи з хештегом #«Час творити добрі справи!»

3. Передавайте «естафету добра» будь-кому, хто хоче зробити життя інших кращим. Надсилати свої фото(відео)або історії потрібно до 19.02.2021 включно, на електронну адресу центру csssdm@slav.gov.ua або розмістити у коментарях під відповідною публікацією на офіційній сторінці центру у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/SMCSSSDM/ Надіслані фото/відео та історії будуть розміщені

Організатором у засобах масової інформації та соціальній мережі Фейсбук.Також запрошуємо благодійників долучитися до даного заходу, з метою надання підтримки та допомоги для потребуючих сімей!