Славутич - переможць конкурсу проєктів регіонального розвитку

Міністерство розвитку громад та територій відібрали 56 проєктів на загальну суму понад 535 мільйонів гривень, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісія з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за... 

Міністерство розвитку громад та територій відібрали 56 проєктів на загальну суму понад 535 мільйонів гривень, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісія з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Про це повідомили у Славутицькій міській раді.

У категорії підтримки розвитку територій було подано 106 проєктів, серед яких переможцями визначено 7, в тому числі і проект "Славутич - міжрегіональна велорекреація для оздоровлення та відпочинку" (загальна вартість 14,5 мільйонів гривень, 12,3 мільйонів - кошти від ЕС).

Реалізація проєкту дозволить удосконалити та розвинути велоінфраструктуру міста та зробити її зручною для використання. А ще, це перший реальний масштабний проєкт в рамках реалізації ініціативи Олени Зеленської "Без бар'єрів" (в рамках Меморандуму про розвиток безбар'єрної архітектури в Україні).