На Київщині стартував тиждень безпеки дорожнього руху

Із 10 листопада на території Київської області почався Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Під час цього тижня на території області відбудуться наукові та практичні конференції, «круглі столи», присвячені безпеці на дорогах, профілактичні заходи, різноманітні акції, а також благодійна акція «Здай кров – врятуй життя».

 
Із 10 листопада на території Київської області почався Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Основною його метою є нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Під час цього тижня на території області відбудуться наукові та практичні конференції, «круглі столи», присвячені безпеці на дорогах, профілактичні заходи, різноманітні акції, а також благодійна акція «Здай кров – врятуй життя».

Подібні заходи проходять в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 рр.) в багатьох країнах світу. Мета Десятиліття – надати можливість для довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху і як наслідок – забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.

Для зміни на автошляхах області ситуації на краще необхідні спільні зусилля органів державної влади, громадських організацій, наукового співтовариства, засобів масової інформації та суспільства загалом. Дотримання Правил дорожнього руху, засад безпечної поведінки та культури на дорозі, взаємодопомога – це основи безпечної та комфортної участі в дорожньому русі. І це повинен розуміти кожен із нас.

Відділення ДАІ з обслуговування м. Славутич,
підпорядковане УДАІ ГУ МВС України в Київській області