Завантаження ...
knukim.edu.ua

Хотів отримати хабар, а отримає ув'язнення від 5 до 10 років

На Київщині поліція затримала голову військово-лікарської комісії під час отримання ним неправомірної вигоди.Голова ВЛК одного з обласних військових комісаріатів вимагав від призовника тисячу доларів США за можливість ухилення від строкової служби у Збройних Силах України...

 


На Київщині поліція затримала голову військово-лікарської комісії під час отримання ним неправомірної вигоди.
Голова ВЛК одного з обласних військових комісаріатів вимагав від призовника тисячу доларів США за можливість ухилення від строкової служби у Збройних Силах України.

Про це повідомили поліція Київської області.

Затримали посадовця під час отримання ним неправомірної вигоди працівники Слідчого управління поліції Київщини за оперативною інформацією Департаменту військової контррозвідки СБУ та за процесуальним керівництвом спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону України.

Пізніше встановили, що голова комісії пообіцяв призовнику, що користуючись своїм посадовим становищем, він вплине на рішення військово-лікарської комісії щодо визначення ступеню придатності молодого хлопця до служби у Збройних силах. Свої «послуги» він оцінив у тисячу доларів США.
 


44-річний лікар затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Наразі тривають обшуки за місцем його роботи.

За даним фактом внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За скоєне голові військово-лікарської комісії загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.Британ Дар'я
мрия