Завантаження ...
мрия

Батьки потерпілих дітей внаслідок аварії на ЧАЕС отримують гроші

Батьки дітей, що потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС під час навчання дистанційно отримують грошові компенсації. Гроші виплачиватимуть в якості компенсації за харчування в освітніх закладах. У зв’язку із запровадженням карантину, встановленого з метою запобігання виникненню і поширенню серед населення України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої ...

 

Батьки дітей, що потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС під час навчання дистанційно отримують грошові компенсації. Гроші виплачиватимуть в якості компенсації за харчування в освітніх закладах. 

У зв’язку із запровадженням карантину, встановленого з метою запобігання виникненню і поширенню серед населення України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, освітній процес організовано із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування установ освіти.

Відповідно Урядом внесено зміни до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 8 лютого 1997 року № 155, в якій передбачено виплату грошової компенсації дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, які не харчувалися в закладах освіти у період карантину.

Мебли для родины