В зоні знову порушники

У зоні відчуження затримали 3-х киян. Вони були з травматичним пістолетом та металошукачами. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ. «Двоє чоловіків і жінка, жителі столиці, незаконно проникли в зону з метою екстремального туризму. Порушники мали з собою металошукачі і лопати, крім того, у одного з чоловіків наряд виявив травматичний 9-мм ...

 

У зоні відчуження затримали 3-х киян. Вони були з травматичним пістолетом та металошукачами.  Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

«Двоє чоловіків і жінка, жителі столиці, незаконно проникли в зону з метою екстремального туризму. Порушники мали з собою металошукачі і лопати, крім того, у одного з чоловіків наряд виявив травматичний 9-мм пістолет марки ПМ-Т, і три магазини, споряджені патронами до нього. Як з’ясувалося, дозволу на право носіння і зберігання пістолета киянин не було», — йдеться в повідомленні на сторінці міністерства в Фейсбук у неділю.

Щодо затриманих складено адміністративні протоколи за ст.46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення«.

Травматичну зброю та боєприпаси вилучили представники Національної поліції України для з’ясування всіх обставин справи.