Завантаження ...
knukim.edu.ua

Управління соціального захисту населення переходить на дистанційну форму

Відтепер Управління соціального захисту начелення Славутицької міської ради переходить на дистанційну форму прийому громадян. Від сьогоднішнього дня зв'язатися з УСЗН можна буде за стаціонарним...

 


Відтепер Управління соціального захисту населення Славутицької міської ради переходить на дистанційну форму прийому громадян. Від сьогоднішнього дня зв'язатися з УСЗН можна буде за стаціонарним номером 2-98-96 або за номером 3-01-12, також зателефонувати можна на номер 3-00-12. Якщо потрібно подати заяву або документ у письмовому варіанті, то треба надсилати Укрпоштою або через інтернет.


Відповідно до розпорядження міського голови з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та недопущення розвитку складної епідемічної ситуації, у зв’язку із запровадженням карантинних обмежувальних заходів, пов’язаних із розповсюдженням коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19), а також, беручи до уваги збільшення випадків захворюваності працівників, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з 30 жовтня 2020 року управління соціального захисту Славутицької міської ради працює в дистанційному режимі та відповідно не буде здійснювати прийом громадян.


Британ Дар'я

мрия