Завантаження ...
knukim.edu.ua

Антикорупційна співпраця в Чорнобилі

Представники Чорнобильского заповідника активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування. На цей раз займаються попередженням проявів корупції. 29 вересня уповноважений з антикорупційної діяльності ЧРЕБЗ Олександр Грицаєнко інформував депутатів Поліської районної ради про основні завдання підрозділу з питань запобігання...

 

Представники Чорнобильского заповідника активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування. На цей раз займаються попередженням проявів корупції.

29 вересня уповноважений з антикорупційної діяльності ЧРЕБЗ Олександр Грицаєнко інформував депутатів Поліської районної ради про основні завдання підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції. Зокрема, він зупинився на конкретних механізмах боротьби з корупцією та своєчасного реагування на факти вчинення співробітниками Заповідника корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень. У разі виявлення таких фактів представники громад Поліського району відтепер мають змогу повідомити про них для оперативного реагування. Для цього їм надали необхідні контактні дані.

Аби жителі Поліського району були достатньо проінформовані на згадану тему та розуміли, чому так важливо критично ставитись до корупційних проявів, місцевим селищній та сільським радам надіслано матеріали антикорупційного законодавства. В тому числі ті, що стосуються недопущення вчинення корупційних діянь працівниками Чорнобильського заповідника.


#chornobyl_reserve
#Чорнобильськийзаповідник
#Чернобыльскийзаповедник

мрия