Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

День Прапора України 2020

Двадцать третьего августа Украина отметила День национального флага. Утро этого дня началось с торжественного митинга на центральной площади города. Перед его началом, корреспондент сайта задал вопрос городскому председателю, о том, что все же представляет собой флаг Украины. И вот, что он ответил: "Це головний ...

 

Двадцать третьего августа Украина отметила День национального флага. Утро этого дня началось с торжественного митинга на центральной площади города. Перед его началом, корреспондент сайта задал вопрос городскому председателю, о том, что все же представляет собой флаг Украины.

И вот, что он ответил: "Це головний символ будь якої держави. Якщо ми кажемо про символи держави - це символ № 1, символ перемоги по-перше. Иого підіймають коли наши спортсмени перемагають на міжнародних змаганнях, його встановлюють, коли українці підкорюють горну вершину, звичайно це військові перемоги. І навіть, коли ми реалізуємо українську продукцію за кордон - упаковуємо маленький додаток - прапор України. Цей прапор впізнають у богатьох країнах світу".

 

-А що ми повіни робити, щоб ні тільки ми с повагою відносилися до нашої країни, але і в світі поважали Україну та її прапор?

- "Україна повинна стати державою, справжньою державою. Ми боремося за це вже 29 років. Незалежність ніколи так просто не давалася. Ніколи! Ми сподівалися, що Україна одна з перших, хто досяг незалежності простим голосуванням у Верховної Раді, і стане дійсно незалежною державою, але наші надії не здійснилися. Свою незалежність треба виборювати, а перемога наша буде в єдності нашої, коли Україна буде єдина, коли не буде розладу в середині країни, коли ми будемо займати чітку проукраїнську позицію. Для цього у нас шалені можливості починаючи з природних ресурсів і закінчуючи людським капіталом. Ми просто повіни це використати".

 

Эти же мысли слышались в выступления тех, кто выходил к микрофону со словами поздравлений к жителям родного города с Днем Прапора и 29 годовщиной Независимости Украины. Под звуки гимна Украины и гимна Славутича на флагштоках развернули свои крылья знакомые флаги.


Поднять их была оказана честь воинам вч №33041, бойцы которой одними из первых, принимали участие в боевых действиях по защите Отечества в зоне АТО. А приветствовали собравшихся на площади Почетный житель города Славутича Владимир Удовиченко, Виктор Ивашко, Алексей Приходько ,Ольга Фещук (музыкальный привет).

 

Военнослужащие развернули на площади большой национальный флаг и все собравшиеся организовали флешмоб, что символизировало единство украинцев. В завершение митинга его участники возложили цветы к бюсту Т.Г.Шевченко и памятным доскам почетных жителей, которые отдали свою жизнь, защищая независимость Украины в зоне АТО и ОСО. 


Вадим Ивкин

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: