Двоє маленьких діточок 3 та 8 років потребують здорових батьків

«Біда ніколи не приходить одна» - так і сталося у в молодій сім’ї Бригинець. Молода пара Вадим та Тетяна одружилися і вже дуже скоро народили свою першу дитинку. Всі навколо захоплювалися цією милою парою, яка постійно була разом. Увечері Тетяна виходила на подвір’я багатоповерхівки і ...

 

«Біда ніколи не приходить одна» - так і сталося у в молодій сім’ї Бригинець.

Молода пара Вадим та Тетяна одружилися і вже дуже скоро народили свою першу дитинку. Всі навколо захоплювалися цією милою парою, яка постійно була разом. Увечері Тетяна виходила на подвір’я багатоповерхівки і чекала чоловіка з роботи разом з маленькою дитиною у колясці. Вадим на той час працював у пожежно-рятувальній частині м.Чернігова. Рятував життя людей та неодноразово ліквідував пожежі у місті.

 

Але у 2017 році, коли Вадимові виповнилося 31 рік він почав відчувати якісь зміни у здоров’ї, а саме: постійний кашель, слабкість, втрата апетиту, безсонні ночі, які переростали в неврози та багато іншого. Врешті решт, після багатьох аналізів та обстежень йомупоставили діагноз Лімфома Ходжкіна - це рак лімфатичної системи (2 стадія).

Але як вже писали вище «Біда ніколи не приходить одна». На той час його улюблена дружина – Тетяна (їй тоді було 30 років), як раз була вагітна другою дитиною. Через декілька днів після того як у Вадима встановили діагноз, Тетяні ставлять діагноз Нефробластома (рак нирки (2 стадія)). Першій дитині на той час виповнилося 5 років.

 

А далі сім’я проходить через народження другої дитини, операція по видаленню нирки у Тетяни, діагностична операція у Вадима та хіміотерапію 6 курсів, потім променева терапія. Після чого Тетяні дали першу групу інвалідності, а Вадиму другу. Саме у той час сім’я пережила одні з найважчих часів у своєму житті. Було важко як фізично, так і морально та ще й фінансово все це потягнути. Добре, що колеги, друзі, родичі та не знайомі не байдужі люди допомагали.З роботи Вадима звільнили за станом здоров'я, давши тільки 2 допомоги при звільненні. І це за 10 років роботи і порятунку людських життів.

З фінансових надходжень, які отримувала сім’я – це тільки пенсії по інвалідності та декретні дружини, це на двох малолітніх дітей та двох дорослих (біля 7 тис. грн.), яким потрібні ліки та реабілітація. Після цього жахіття , сім’я «виправила крила» і почала жити кожним моментом. Всіма силами вони намагалися забути про той жахливий 2017 рік, який подарував маленьке янголятко сім’ї і стільки горя водночас.

Тетяна потребувала кожного кварталу тільки планового огляду, а Вадиму було призначено хімію (2018 р.). У Вадима відбулася невеличка ремісія ( до 2019 р.) і сім’я вже почала радіти. Але ця ремісія перебігла увеликий рецидив та ще з ураженням на інші органи. І знову хімія (2019-2020 р.), і знову потрібно відшуковувати великі гроші, бо це з не дешевих "розваг"!

Вадиму необхідно робити колекцію стовбурових клітин з подальшою її аутотрансплантацією так, як перша лінія хіміотерапії вже для нього не доречна! Після страшного вердикту, молода сім’я починає збирати кошти на дороге лікування чоловіка. У цей же час Тетяні, як раз, назначають планове обстеження (2020 рік). Розуміючи, що зараз потрібно боротися за життя чоловіка Тетяна з впевненістю здає усі аналізи. Коли 19 травня 2020 рокі вона приходить до лікарні за аналізами, Тетяна просто не вірить своїм очам. У неї виявили множинні метастази в обидві легені. Для сім’ї – це як «страшний сон у страшному сні».

Вся складність ситуації в тому, що на разі молода сім’я з двома маленькими діточками фінансово неспроможні. Всі ці рокі всі фінанси, яких і так ледве вистачало на прожиття, ще йшли на дороге лікування Вадима та Тетяни. Лікування Вадима за прогнозами лікарів буде коштувати близько 208 тис грн (аутотрансплантація), без таких урахувань як: збір колекції стовбурових клітин~12 тис. грн.(це при умові, що вийде зібрати клітини з першого разу.....за кожну спробу потрібно проводити оплату знову окремо). Але ж і Тетяні, матері двох діточок, потрібне також вартісне та довготривале лікування з реабілітацією!!!

Надія тільки на небайдужихлюдей доброї волі!!!!ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ З ПРОХАННЯМ ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ БАТЬКІВ ДВОХ МАЛЕНЬКІВ ДІТОЧОК.

Реквізити Тетяни: Приват: 5168 7573 9993 9257 Бригинець Тетяна Володимирівна,
Реквізити Вадима : Ощад 5167 4901 7475 7287
Приват 5168 7573 3999 7399 Бригинець Вадим Володимирович

Дякуємо всім небайдужим!