Нагороджено переможців конкурсу «Збереження навколишнього середовища, озеленення, благоустрій»

Нагородити переможців щорічного конкурсу «Збереження навколишнього середовища, озеленення, благоустрій»: У номінації «Кращий благоустрій і утримання території підприємств, організацій, закладів міста»

 
Враховуючи протокол конкурсної комісії з проведення щорічного конкурсу «Збереження навколишнього середовища, озеленення, благоустрій» від 10.09.2014 та керуючись ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Нагородити переможців щорічного конкурсу «Збереження навколишнього середовища, озеленення, благоустрій»:

• У номінації «Кращий благоустрій і утримання території підприємств, організацій, закладів міста»:

– підприємства й організації:

I місце – учбово-тренувальний центр ДСП «ЧАЕС» (начальник – Л. М. Салій);
II місце – комунальне підприємство «Управління житлово-комунального господарства» (директор – В. О. Кучинський);
III місце – 42-а державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС України в Київській області (начальник – О. Г. Лєбєдєв);
III місце – ТОВ «Кронпак» (директор – О. Г. Сиротенко);

– малі підприємства і організації:

I місце – Дитяча школа мистецтв (директор – Т. П. Варицька);
II місце – комунальне підприємство «Кіноконцертний комплекс» (директор – Н. Г. Баришевська);
III місце – комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» (директор – Л. М. Нікітенко);
III місце – військова частина №3041 Національної гвардії України (командир –А. М. Фролов);
III місце – Славутицький МВ ГУ МВС України в Київській області (начальник – Г. В. Рубаха);

– загальноосвітні школи:

І місце – ЗОШ №1 (директор – Н. П. Швець);
ІІ місце – ліцей (директор – Т. О. Нечай);
ІІІ місце – ЗОШ №3 (директор – Г. А. Нашиба);

– дошкільні навчальні заклади:

І місце – ДНЗ №6 «Крунк» (завідуюча – Л. Д. Гусєва);
ІІ місце – ДНЗ ясла-садок комбінованого типу «Центр розвитку дитини» (завідуюча – Т. М. Машковська);
ІІІ місце – дитячий будинок «Центр захисту дітей» (директор – В. І. Лата);
III місце – ДНЗ №8 «Теремок» (завідуюча – Н. М. Федорченко);
III місце – «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» у місті Славутич (директор – Г. Д. Лутченко);
Відмітити Грамотою міського голови:
– зразкове підприємство з благоустрою – НАЕК «Енергоатом» ВП «Атомремонтсервіс» (директор – В. А. Шикун);
– зразкове підприємство з благоустрою – кафе «Таллінн» (директор – В. О. Волков);

• У номінації «Кращий квартал міста»:

І місце – товариство з обмеженою відповідальністю «Омега-СІ» (директор – Н. Н. Садихов) – за кращий благоустрій у Талліннському, Ризькому та Вільнюському кварталах;
ІІ місце – товариство з обмеженою відповідальністю «Домінанта – Славутич» (директор – Л. М. Ларіонова) – за кращий благоустрій у Добринінському і Чернігівському кварталах;
III місце – приватне виробничо-комерційне підприємство «Гранд-сервіс» (директор – Ю. О. Єгоренко) – за кращій благоустрій Ленінградського кварталу;
III місце – ТОВ «Сучасний комунальний сервіс» (директор – Н. В. Мельничук) – за кращий благоустрій в Єреванському, Бакинському, Тбіліському, Київському кварталах;

Відмітити Подякою міського голови та грошовою премією за активну участь в утриманні благоустрою території кварталів:

– Гайшу Валентину Анатоліївну, робітника з комплексного прибирання КП «ЖКЦ»;
– Кудлай Валентину Олександрівну, робітника з комплексного прибирання Київського кварталу;
– Ничипоренко Людмилу Євгенівну, інженера з благоустрою КП «ЖКЦ»;

Відмітити Подякою міського голови та грошовою премією жителів міста за створення та утримання квіткових клумб на прибудинкових територіях:

– Бондарчук Ганну Іванівну, Московський квартал, буд. 5/29;
– Журавльову Зою Яківну, Вільнюський квартал, буд. 49/45;
– Захарченко Тетяну Василівну, Бєлгородський квартал, буд. 6/38;
– Колесника Василя Васильовича, Добринінський квартал, буд. 9/1;
– Корольова Геннадія Миколайовича, Вільнюський квартал, буд. 49/27;
– Кулішову Людмилу Іванівну, Вільнюський квартал, буд. 49/16;
– Ляшенко Зінаїду Олексіївну, Чернігівський квартал, буд. 12/8;
– Майсеєнко Марію Олександрівну, Добринінський квартал, буд. 3/45;
– Незнамову Галину Миколаївну, Чернігівський квартал, буд.12/51;
– Ніколаєнко Тамару Василівну, Чернігівський квартал, буд. 3/1;
– Прокопенко Лідію Василівну, Бакинський квартал, буд. 1/14;
– Точеначеву Олену Олександрівну, Чернігівський квартал, 3/4;
– Шамєєву Галину Дмитрівну, Добринінський квартал, буд. 3/121;
– Шляхтицеву Надію Вікторівну, Московський квартал, буд. 4/8;

• У номінації «Кращий під’їзд»:

І місце – Тбіліський квартал, буд. 6, під’їзд №1 (Загреба Наталія Федорівна);
ІІ місце – Вільнюський квартал, буд. 50, під’їзд №3 (Данєчкіна Тетяна Сергіївна);
Відмітити Подякою міського голови жителів житлового будинку №4 (під’їзд №1) Бакинського кварталу за активну участь в утриманні благоустрою прибудинкової території та під’їзду:

• У номінації «Кращий благоустрій котеджної забудови»:

І місце – Бєлгородський квартал, буд. 11/2 (власник – Коляда Тетяна Михайлівна);
І місце – Вільнюський квартал, буд. 38 (власник – Гуміна Євдокія Максимівна);
ІІ місце – Ризький квартал, буд. 16/1 (власник – Поболь Тетяна Володимирівна);
ІІ місце – Ризький квартал, буд. 16/2 (власник – Кульбабчук Маргарита Олександрівна);
ІІI місце – Ризький квартал, буд. 24 (власник – Приймак Тетяна Вікторівна);
ІІI місце – Вільнюський квартал, буд. 8 (власник – Чугунова Ніна Олександрівна).

Міський голова В. П. УДОВИЧЕНКО