Звернення учасників фестивалю «Золота осінь Славутича-2014» до своїх українських та російських ровесників

Ми, юні журналісти, телевізійники, фотокореспонденти, редактори дитячих газет і телепрограм, представники учнівських, молодіжних і самоврядних організацій, а також дитячі творчі колективи і виконавці закликаємо увесь світ

 

Ми, юні журналісти, телевізійники, фотокореспонденти, редактори дитячих газет і телепрограм, представники учнівських, молодіжних і самоврядних організацій, а також дитячі творчі колективи і виконавці закликаємо увесь світ, громадян усіх держав, яким болить серце і душа за мир та спокій в Україні, незважаючи на вік і мову спілкування, політичні погляди і віросповідання, ПОЧУТИ один одного та ОБ’ЄДНАТИСЯ заради МИРУ на Землі!

Нас завжди вчили – ми братні народи! І сьогодні, ми, підростаюче покоління, звертаємося до Вас, дорослих, і рішуче кажемо : «Ні!» будь-яким проявам агресії! Ми хочемо заявити про це не поодинці, а усією фестивальною родиною, щоб сила нашого слова дійшла до кожного, щоб всі відчули міць нашого дитячого голосу! Адже саме голос дітей – це Правда народу, його Віра і Надія в майбутнє!

«Ні - війні!», «Ми – за мир!» «Ми хочемо бачити світ щасливим!» Переконлива та рішуча позиція всіх учасників XХI Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича-2014».