Завантаження ...
knukim.edu.ua

Новини комунальних підприємств

Колективом КП «Дорожньо-експлуатаційне управління» проведені відновлювальні роботи на проїжджій частині біля Московького ФОКу. Розпочато ремонтні роботи по частковому відновленню пішохідної зони біля будівлі ЖКЦ. Бригада КП «Славутич-тепломережі» вчасно ліквідувала прорив у котеджній забудові Вільнюського кварталу, за що...

 
Колективом КП «Дорожньо-експлуатаційне управління» проведені відновлювальні роботи на проїжджій частині біля Московького ФОКу. Розпочато ремонтні роботи по частковому відновленню пішохідної зони біля будівлі ЖКЦ.
Бригада КП «Славутич-тепломережі» вчасно ліквідувала прорив у котеджній забудові Вільнюського кварталу, за що отримала подяку від мешканців.

Комунальним підприємством «Житлово-комунальний центр» проведено ремонтні роботи: зачищення, ґрунтування, шпаклювання та фарбування панелей стін, побілка частини стін та стелі, фарбування сміттєпровода та електрощитових панелей, вхідних дверей у Московському кварталі будинку №11, під’їзді №2. Виконано ремонт і вхідної зони до під’їзду.
мрия