Завантаження ...
knukim.edu.ua

У Славутичі за 9,5 млн гривень реконструюють покрівлю школи №2

В місті Славутич на Київщині проводять реконструкцію покрівлі школи №2 по вулиці Курчатова, 17. Роботи на замовленням профільного підрозділу Київської держобладміністрації (КОДА) виконує ПП "Будсервіс" за 9,48 млн гривень. Їх завершення очікується до кінця 2020 року. Як стало відомо з оголошення електронної системи ...

 

В місті Славутич на Київщині проводять реконструкцію покрівлі школи №2 по вулиці Курчатова, 17. Роботи на замовленням профільного підрозділу Київської держобладміністрації (КОДА) виконує ПП "Будсервіс" за 9,48 млн гривень. Їх завершення очікується до кінця 2020 року.

Як стало відомо V з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 26 грудня 2019 року Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації (КОДА) уклав договір з ПП "Будсервіс" (*) на проведення реконструкції покрівлі будівлі славутицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 по вул. Курчатова, 17. Ціна договору – 9,48 млн гривень. За угодою, підрядник повинен виконати демонтажні роботи, влаштувати покрівлю та надбудови, встановити зенітні світильники, сходи і парапети. Початково планувалося роботи завершити до 31 грудня 2019 року. Але 26 грудня минулого року сторони підписали допугоду, якою терміни завершення реконструкції продовжили до кінця 2020 року.


Конкуренцію ПП "Будсервіс" у тендері склало ТОВ "Діоро" (**), цінова пропозиція якого була вигіднішою. “Діоро” було визнано переможцем, але замовник скасував це рішення через те, що фірма, начебто, не надала необхідних документів для укладання договору.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПП "Будсервіс" існує з 1995 року. Директор і засновник – Андрій Краснощок. Компанія зі статутним фондом 1 тис. гривень спеціалізується на організації будівництва. В результаті участі у публічних закупівлях ПП "Будсервіс" уклала 12 договорів на суму 97,96 млн гривень (без урахування нинішнього) (дані Clarity Project). Майже всі замовлення "Будсервіс" було отримано за договорами з Департаментом регіонального розвитку КОДА (97,62 млн гривень).

мрия