Міські новини

У понеділок, 16 грудня, відбулась загальна міська нарада з питань міського господарства. Інформацію по головних питаннях надав міський голова Юрій Фомічев. Міський голова зупинився на питанні міжнародної співпраці Славутича з Асоціацією гмін басейну річки Віслока. Метою візиту до Польщі було налагодження ...

 
У понеділок, 16 грудня, відбулась загальна міська нарада з питань міського господарства. Інформацію по головних питаннях надав міський голова Юрій Фомічев.

Міський голова зупинився на питанні міжнародної співпраці Славутича з Асоціацією гмін басейну річки Віслока. Метою візиту до Польщі було налагодження співпраці з одним із польських міст для подальшого підписання угоди про партнерство та реалізація спільних проектів ЄС. Для співпраці розглядається місто Дембиця. «Ми повинні входити в спільні проекти, реалізовувати їх разом із нашими партнерами, чомусь навчатися, а досвід використовувати для залучення коштів до міста. Звичайно, Славутич приречений завжди бути в центрі уваги зовнішнього середовища, інакше ми просто не виживемо», − прокоментував міський голова.

Розпочинається і співпраця з Китайською Республікою. Вже маємо запрошення китайською стороною делегації нашого міста для подальшої спільної роботи.

На засіданні міський голова критично висловився щодо протокольних доручень та їх виконання. До цього часу не запрацював розрахунковий центр комунальних підприємств та особисті кабінети. Багато питань виникає щодо нарахувань у платіжках. «Послуги повинні надаватися якісно – це завдання кожного комунального підприємства. У роботі не повинно бути дрібниць, які дозволяють іноді знищувати репутацію», − зауважив Юрій Фомічев.

 

Міський голова коротко зупинився на питанні забезпечення пожежної безпеки. Особлива увага повинна приділятися закладам освіти. Звичайно, існують проблеми з фінансуванням, що притаманно всім громадам, а навантаження на місцеві бюджети постійно збільшуються. На сьогодні ми фінансуємо 47% делегованих повноважень. Для прикладу: по медицині ми отримали 18 млн субвенції, а з місцевого бюджету вже було виділено в цьому році більше 14 млн грн.

Незрозуміла відсутність реакції місцевої поліції на наші звернення по багатьох напрямках. Тому відповідний лист буде направлено до обласного управління поліції.

Щодо загальних питань доповіли керівники установ, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету.

Директор КП «Славутич−Електромережі» Денис Гаврилін, повідомив, що в Добринінському кварталі та біля будинку №11 Московського кв-лу встановлюються опори для освітлення, поновлено освітлення біля офісу ЧАЕС, магазину «Фора», на Московській площі, підведено освітлення до кафе «Атлант». Планується встановлення освітлення біля нових тренажерів на «Стежці здоров’я». На сьогодні в місті нараховується 1921 світлові точки, з них у цьому році проведено заміну 512, у неробочому стані – 5%. Проблема неякісного забезпечення освітлення міста полягає в тому, що вся система енергопостачання вже зносилась, кабельні лінії також у поганому стані. Ще однією проблемою є відсутність кадрів.

ВП «Атомремонтсервіс» розпочинає роботу з медичного страхування своїх працівників за рахунок компанії НАЕК «Енергоатом». Страхування буде виконуватись компанією «Оніко», а медичне обслуговування забезпечить КНП «Славутицька міська лікарня», клініка «СлавМед», ФОП Грушецька та ряд медичних об’єктів у Чернігові.

Відповідно до рішення уряду, пожежною частиною міста Славутич проводиться перевірка закладів з масовим перебуванням людей.

Завершено архітектурний конкурс на реконструкцію Центральної площі, Журі розглядатиме дев’ять проектів.

Заступник КП «Управління житлово-комунального господарства» Олександр Куделін надав коротку інформацію про стан сплати за газ. За 15 днів грудня спожито 1,117 млн м³ на суму 6,77 млн грн, населенням сплачено 2,2 млн грн.
Про роботу КП «Дорожньо-експлуатаційне управління» доповідав Сергій Шершень. Завершено прокладання тимчасового проїзду в Добринінському кварталі, прокладено додаткові тротуарні доріжки біля супермаркету «Фора». На найближчий час заплановано ямковий ремонт у Київському, Ризькому кварталах та проїзду біля супермаркету «Фора».

Головний лікар Славутицької лікарні Олексій Ладижев повідомив, що розпочався сезонний спалах захворюваності на грип, але наразі в Україні немає необхідної вакцини. На даний час є лише вакцина-замінник для підвищення імунітету та захисту від інфекцій. За консультацією рекомендовано звертатися до сімейного лікаря.

Директорка КП «Агентство регіонального розвитку» анонсувала майбутню подію – візит 200 молодих архітекторів до Славутича на архітектурний фестиваль СЕЗАМ та звітувала про першу робочу зустріч у рамках заходу.

Наталія Швець надала інформацію про стан захворюваності по закладах освіти: ЗОШ №1 – 83 учні, ЗОШ №2 – 13 учнів, ЗОШ №3 – 88 учнів, ЗОШ №4 – 79 учнів, ліцей – 15 учнів.

В Учбово-тренувальному центрі 18 грудня о 9.00 відбувся семінар щодо забезпечення кібербезпеки підприємств, який провели фахівці Чорнобильської АЕС.

Управління соціального захисту очікує надходження коштів на виплати згідно Чорнобильського закону, надходять кошти на придбання засобів реабілітації для осіб з інвалідністю. Завершується нарахування пільг і субсидій за грудень, так як у цьому місяці передбачається часткова оплата пільг і субсидій.

Мінімальний розмір пенсії збільшився на 74 гривні, наразі він складає 1638 грн.

Рівень безробіття в місті становить 1,7%.

Сектор статистики в Славутичі з 1 січня 2020 р. припиняє свою діяльність.


Відділ інформації