Чи чули Ви про молодіжний простір?

Навіть на вихідних команда молодіжного простору та спонсором ФОПУ Буряку Дмитру Володимировичу працювали та розважали жителів нашого міста. Молодіжний простір провів цікавий квест , на який завітали як і діти , так і дорослі . На початку квесту для учасників проводилась інформативна лекція , на якій....

 

Навіть на вихідних команда молодіжного простору та спонсором ФОПУ Буряку Дмитру Володимировичу працювали та розважали жителів нашого міста. Молодіжний простір провів цікавий квест , на який завітали як і діти , так і дорослі . На початку квесту для учасників проводилась інформативна лекція , на якій всі ознайомлювалися з правилами користування компасом .

 

Присутні способом жеребкування поділилися на дві команди – Червоні та Жовті . Кожній із них надавався вірний помічник – компас , котрий допомагав їм протягом всього квесту . Користуючись своїми знаннями ,-які вони здобули на лекції – учасники відшукували локації , на яких знаходились люди з конвертами . Щоб отримати довгоочікуваний конверт з підказкою , учасники мали відгадати загадки та виконати деякі завдання .
 

 

Перемогу здобула Червона команда . Незважаючи на це всі були задоволені процесом і результатом своєї роботи . Після активного вуличного квесту всі учасники залишилися для солодкої нагороди за чашечкою гарячого чаю .