Завантаження ...
knukim.edu.ua

У зоні ЧАЕС поліція вилучила у правопорушників 6 одиниць мисливської зброї

Мисливців-порушників зі зброєю в руках виявили бійці батальйону патрульної поліції спільно з прикордонниками за повідомленням працівників охорони тваринного світу чорнобильського радіаційно-біосферного заповідника в районі відселеного села Володимирівка....

 

Мисливців-порушників зі зброєю в руках виявили бійці батальйону патрульної поліції спільно з прикордонниками за повідомленням працівників охорони тваринного світу чорнобильського радіаційно-біосферного заповідника в районі відселеного села Володимирівка.

4 чоловіків, жителів Києва та столичної області, перебували у зоні відчуження ЧАЕС без відповідного дозволу з мисливською вогнепальною зброєю. На місці події поліцейські вилучили 6 одиниць зброї: 3 мисливські нарізні рушниці, одну гладкоствольну та 2 мисливських карабіни.
 

 

На порушників складено адміністративні протоколи за ст.46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіаційної безпеки». Адміністративні протоколи для прийняття рішення направлені до Іванківського районного суду.

(с) Поліція Київської області

мрия