Сонячні панелі вже у Славутичі

Основна частина обладнання, необхідна для запуску нашої сонячної електространції, у Славутичі була відправлена зі складу в Роттердамі до пункту призначення і вже прибула до нас. Монтажна команда «Сонячного Міста» зустріла вантаж, що складається із 24 палет із 720 фотоелектричних модулей...

 
ООсновна частина обладнання, необхідна для запуску нашої сонячної електространції у Славутичі, була відправлена зі складу в Роттердамі до пункту призначення і вже прибула до нас. Монтажна команда «Сонячного Міста» зустріла вантаж, що складається із 24 палет із 720 фотоелектричних модулей виробництва Jinko Solar.

Вже почали монтаж першої сонячної електростанції потужністю 40 кВт на даху універсаму «Мінськ». Всього муніципальний енергетичний кооператив «Сонячне Місто» планує запустити три дахові електростанції загальною потужністю 200 кВт.

 

Тим часом наші партнери з компаній Kripter та Atmosfera готують до відправлення у Славутич спеціальні дахові кріплення для модулів та інвертори.

«Сонячне Місто» – муніципальний енергетичний кооператив, що надає кожному можливість стати співвласником сонячної станції. Інвестуйте у «Сонячне Місто» – та заробляйте на виробництві «зеленої» електроенергії.