Завантаження ...
knukim.edu.ua

Із засідання виконавчого комітету

У понеділок, 21 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету. Загальну інформацію про життєдіяльність Славутича надав міський голова Юрій Фомічев. − Опалювальний сезон розпочався 3 жовтня з урахуванням температурного режиму, який був на той час, інтересів батьків, звернень...

 
У понеділок, 21 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету. Загальну інформацію про життєдіяльність Славутича надав міський голова Юрій Фомічев. 


− Опалювальний сезон розпочався 3 жовтня з урахуванням температурного режиму, який був на той час, інтересів батьків, звернень, що надходили. Через деякий час погодні умови змінилися, сталося потепління. Почали отримувати звернення від жителів: «Чому ми не відключаємо тепло?» Два роки тому ми зробили потужний крок з енергоефективності, встановивши лічильники обліку теплової енергії у всіх багатоквартирних будинках. Зараз достатньо перекрити подачу тепла в будинок − і лічильник покаже нуль. Технічно котельню зупинити не так просто, втрачаємо при відключенні й гаряче водопостачання. На сьогодні забезпечується подача теплоносія до будинків, а далі жителі з управляючою компанією, обраними уповноваженими самі можуть приймати рішення. Ми повинні стати ефективними управителями свого майна, – зауважив Юрій Фомічев.

Незадоволений міський голова і рівнем підготовки басейну «Лазурний» до плавального сезону, адже ремонт чаші басейну треба було розпочинати набагато раніше. Керівництвом КП «УФКСТ» була знайдена технологія (з акрилом), але замовники не розібралися з технологією − і якщо дотримуватися всіх вимог, то басейн запрацює в грудні. Тому прийнято рішення: запускати басейн через тиждень, а виконання робіт перенести на наступний рік. Про початок роботи басейну інформація буде надана додатково.

20 жовтня на своєму засіданні Кабінет Міністрів України погодив призначення кандидатури Олексія Чернишова на посаду голови Київської ОДА. Водночас уряд погодив звільнення з посади голови КОДА Михайла Бно-Айріяна. Кадрові зміни – це зупинки в реалізації наших проектів за кошти ЦХОЯТ. У липні Департаментом регіонального розвитку Київської ОДА було підписано договір про виконання ремонтних робіт дороги на Якір та проспекту Ентузіастів, проте роботи так і не розпочато до цього часу. П’ять разів відмінявся тендер на реконструкцію міського стадіону, три рази − на реконструкцію димової труби міської котельні.

Заступнику міського голови Михайлу Шинкаренку надано доручення до кінця року забезпечити жителям комфортні умови сплати за комунальні послуги та розглянути питання щодо повернення до єдиного розрахункового центру.


На виконкомі прийнято рішення про створення комісії з питань передачі об’єкта соціальної інфраструктури − нежитлової будівлі «Реабілітаційний центр» (поліклініка) разом із розміщеним у ній обладнанням у комунальну власність територіальної громади міста Славутич.

Відділу містобудування, архітектури та просторового розвитку надано доручення оформити та видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Технополіс−1», ТОВ «АЛЬЯНС-МАРКЕТ» (нежитлова будівля №8 Московського кварталу) відповідно до діючого законодавства.

Схвалені в новій редакції проекти міських програм забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у місті Славутич та Громадський бюджет участі.Відділ інформації

мрия