Завантаження ...
knukim.edu.ua

Міські новини

18 вересня відбулося засідання виконавчого комітету. За інформацією заступника міського голови Михайла Шинкаренка, Славутич готовий до опалювального сезону, всі підготовчі роботи і завдання виконуються. У разі погіршання погодних умов (якщо протягом трьох діб середньодобова...

18 вересня відбулося засідання виконавчого комітету. За інформацією заступника міського голови Михайла Шинкаренка, Славутич готовий до опалювального сезону, всі підготовчі роботи і завдання виконуються. 


У разі погіршання погодних умов (якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря становитиме +8°С та нижче), комунальні служби розпочнуть опалювальний сезон. Підготовлено вже й розпорядження міського голови «Про початок опалювального сезону 2019/2020», затверджено порядок  запуску системи опалення в місті Славутич в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

На виконкомі були затвердженні звіти про оцінку комунального майна.  Відкоригована кількість поливних днів у серпні. Їх у зв’язку з метрологічними умовами встановлено 5.

Окреме рішення стосувалося ХXVІ Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2019», що відбудеться з 27 по 29 вересня.

Розглянувши звернення головного лікаря КНП «Славутицька міська лікарня» Олексія Ладижева, погоджені тарифи на платні медичні послуги, що надаються лікарнею. Затверджено також і «Положення про порядок надання пільг почесним донорам» в новій редакції.

Більше інформації з наради та засідання виконкому − на каналі YouTube slavutich mvk

Відділ інформації

мрия