Досягнення спортивної громади Славутича за період 2018-2019 рр.

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, професійних спортсменів та аматорів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту України. За всіх часів саме здорові духом і ...

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, професійних спортсменів та аматорів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту України. 

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Славутич завжди славився своїми спортивними талантами та мережею спортивних закладів, адже у нас в місті є П’ЯТЬ спеціалізованих фізкультурно-оздоровчих комплексів та спортивний комплекс «Олімпієць», два басейни, кінно-спортивна база, яхт-клуб «Білі крила», великий стадіон та спортивні майданчики містом.

Славутичани мають можливість відвідувати спортивні секції у Палаці дітей та молоді за таким видами: баскетбол, авіамодельний спорт, кіокушінкай карате, пейнтбол, спортивне орієнтування (туризм), танцювальний спорт та шахи; займатися у приватних спортивних клубах великим та настільним тенісом, бодібілдингом, пауерліфтингом, спортивною аеробікою, фітнесом. І найдовше в нашому місті популяризує спорт та має найвищі спортивні досягнення саме Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (КДЮСШ), котра цьогоріч відсвяткує своє 30-річчя. 
Сьогодні у спортивній школі діти та молодь мають можливість тренуватися з боксу, важкій атлетиці, художній гімнастики, дзюдо, плавання, стрибків на батуті, футболу та футзалу.


За період 2018/2019 навчального року ми маємо найкращий результат виступу славутицьких спортсменів у змаганнях високого рівня. За результатами змагань Київської області маємо: 68 чемпіонів, 28 срібних та 44 бронзових призерів. За результатами чемпіонатів та Кубків України маємо: 48 чемпіонів, 12 срібних та 7 бронзових призерів.

У період 2018/2019 року саме дівчата-футзалістки продемонстрували найстабільніші результати перемог у чемпіонатах України в різних вікових групах. А троє дівчат-футзалісток виконали норматив кандидата у майстри спорту України (Анастасія Рождественська, Таїсія Шубіна, Анастасія Чиженок), двоє отримали звання майстра спорту України (Ганна Голубцова та Анастасія Чиженок). Ганна Гатченко, Альона Коваленко, Єлизавета Кузнецова та Анастасія Чиженок цьогоріч зараховані до резервного складу Національної збірної команди України.

Найбільшим досягненням відділення з дзюдо цьогоріч став виступ Христини Гоман в Угорщині на Кубку Європи серед юніорів та юніорок, на якому спортсменка посіла ІІ місце та стала срібною призеркою змагань. Христина зарахована до кандидатського складу Національної збірної команди України. Двоє хлопців-дзюдоїстів виконали норматив кандидата в майстри спорту України (Андрій Забобонов та Ярослав Куцаєнко). 
Також вражають результати вихованців відділення важкої атлетики: Владислав Овчаренко двічі посідав третє місце на чемпіонатах України серед юнаків! А Вікторія Карпець виборола бронзову нагороду в своїй віковій групі на чемпіонаті України з важкої атлетики, який проводився в Славутичі. 
Стабільними є результати відділення стрибків на батуті: на чемпіонаті України серед юніорів у березні в індивідуальних стрибках Андрій Шкуліпа виборов золоту нагороду, а в командних змаганнях команда хлопців (Михайло Недайводін, Микита Касап, Андрій Шкуліпа) посіла третє місце. Іван Анонічев зарахований до основного складу Національної збірної команди України, а Дарина Тісна тьа Андрій Шкуліпа зараховані до резервного складу Національної збірної команди України. Давид Грищенко виконав норматив кандидата в майстри спорту України. 
Вихованці відділення з плавання взяли участь у чемпіонатах України в складі збірної команди Київської області, а Валентина Хабел за результатами виступів виконала норматив кандидата в майстри спорту України.
Вихованці відділення з боксу в цьому році взяли участь у чемпіонатах України, багатьох міжнародних турнірах в Бєларусі та всеукраїнських турнірах. Єфрем Кудрін виборов ІІ місце в чемпіонаті України серед юнаків, а Марк Домнін – ІІІ місце в чемпіонаті України з боксу серед молоді, його й зараховано до кандидатського складу членів Національної збірної команди України.
За результатами виступів спортсменів у 2018/2019 навчальному році розпорядженням міського голови, відповідно до «Положення про стипендію міського голови кращим спортсменам м. Славутич» десятьом вихованцям КДЮСШ призначено щомісячну стипендію міського голови, а саме: Марку Домніну (бокс); футзалісткам Ганні Гатченко, Марії Каранді, Альоні Коваленко, Єлизаветі Кузнецовій, Анастасії Рождественській, Таїсії Шубіній; Єфрему Кудріну (бокс); Владиславу Овчаренку (важка атлетика); Андрію Шкуліпі (стрибки на батуті).
 
Вітаємо наших спортсменів – переможців і призерів України та Європи з високими спортивними досягненнями та їх тренерів І. М. Глущенка – відділення боксу, О. Г. Копилова та Л. М. Шаніну – відділення дзюдо; Г. С. Зубця та Ю. П. Каленського – відділення важкої атлетики; Ж. В. Ломову та В. К. Савельєва – відділення стрибків на батуті; В. В. Мекшун та В. В. Панченко – відділення футзалу. 


Також особливі слова привітання хочемо висловити славутичанам-ветеранам спорту − Івану Сенькову та Миколі Скрипову, спортсменам, що продовжують виступати на європейських та світових аренах, виборюють призові місця у боротьбі дзюдо та самбо.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту України, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо всім фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях! 
 

Відділ молоді та спорту
виконавчого комітету Славутицької міської ради