Завантаження ...
knukim.edu.ua

Загальна міська нарада з питань міського господарства

Загальна міська нарада з питань міського господарства відбулась3 вересня. Коротко по головних питаннях доповів міський голова Юрій Фомічев. Він підбив підсумки проведених святкових заходів, приурочених до Дня знань у Славутицьких школах та ліцеї. Міський...

Загальна міська нарада з питань міського господарства відбулась3 вересня. Коротко по головних питаннях доповів міський голова Юрій Фомічев. Він підбив підсумки проведених святкових заходів, приурочених до Дня знань у Славутицьких школах та ліцеї. Міський голова спростував інформацію щодо нелегальної оренди приміщень у будівлі «Даугава». Працівниками відділу комунальної власності, орендних відносин та приватизації спільно з КП «Агентство регіонального розвитку» був проведений рейд, який показав, що всі приміщення орендуються на законних підставах.


У військовій частині №3041 Національної гвардії України очікується поповнення кадрами для забезпечення охорони Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Найближчим часом буде завершено ремонт зовнішнього освітлення у Невському та Бєлгородському кварталах. Підрядник погодився заховати частину кабелів під землю.

Міський голова дав роз’яснення щодо роботи басейну «Дельфін». Була подана конкурсна заявка на фінансування робіт з реконструкції басейну до Міністерства молоді та спорту. Заявка пройшла до фіналу, але не виграла. Управлінням інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради було замовлено розробку проектної документації на капітальний ремонт будівлі басейну «Дельфін». Заплановано капітальний ремонт покрівлі та заміна вікон. Роботи будуть виконуватися за кошти, отримані від будівництва ЦСВЯП. У вересні очікується ІІ тур конкурсу та буде подано заявку на співфінансування ремонтних робіт внутрішніх приміщень. Планується повне видозмінення внутрішнього простору та реалізація сучасного комплексу для відпочинку славутичан.


Щодо загальних питань доповіли керівники установ, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету. Штат КНП «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради поповнився ще одним сімейним лікарем –Оленою Володимирівною Павловою. Найближчим часом із лікарем вже можна буде укласти декларацію. Заступник головного лікаря Володимир Куліш наголосив, що без підписаної декларації з лікарем первинної ланки неможливо буде укласти декларацію з лікарями вторинної ланки. Закликаємо всіх славутичан обрати свого сімейного лікаря.

Директор КП «ЖКЦ» Юрій Юрченко завірив, що найближчим часом у Добринінському кварталі з’явиться новий великий дитячий майданчик. Підприємство здійснює перехід на нові платіжки, для жителів міста будуть створені особисті кабінети для перегляду нарахувань та оплат по комунальних послугах. Триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Підготовка ЦТП завершена, по житлових будинках робота продовжується.

Директор КП «Славутич–Водоканал» Костянтин Джалалян нагадав, що для більш зручної та швидшої передачі показників приладів обліку водопостачання дані можна вносити через сайт водоканалу або мобільний додаток «Домовинок».

Директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова доповіла про підготовку до фестивалю сюрреалізму, що відбудеться у Славутичі з 9 по 15 вересня. Директорка нагадала, що триває запис на тренінги «Бізнес навички – інструмент особистісного розвитку» для всіх бажаючих, записатися можна за телефонами 3-00-11 (+191), 066-914-19-16.

Більше інформації з наради – на каналі «Ютуб» slavutich mvk

мрия