Завантаження ...
knukim.edu.ua

Екскурсія на ЧАЕС для учасників АТО

28 серпня Соціально-психологічним центром м. Славутич у співпраці з Чорнобильською АЕС була організована та проведена екскурсія у зону відчуження, зокрема, місто Прип’ять та ДСП «Чорнобильська АЕС» для учасників АТО, членів їх родин. Чорнобиль – це найекзотичніше...

28 серпня Соціально-психологічним центром м. Славутич у співпраці з Чорнобильською АЕС була організована та проведена екскурсія у зону відчуження, зокрема, місто Прип’ять та ДСП «Чорнобильська АЕС» для учасників АТО, членів їх родин.

Чорнобиль – це найекзотичніше та найекстремальніше місце для туризму. Адже саме тут можна побачити те, чого більше немає ніде у світі. І саме тому це місце так сильно приваблює туристів. Зона відчуження має свою історію – трошки сумну, але таку значущу. Побувавши там хоча б один раз, зовсім інакше починаєш дивитися на так зване "звичайне життя". У тому числі і на своє власне. І в цьому, можливо, головний сенс цієї багатої враженнями поїздки.


Соціально-психологічний центр м. Славутич висловлює подяку працівникам ДСП «Чорнобильська АЕС» за допомогу в організації заходу та пізнавальну екскурсію.
мрия