Завантаження ...
knukim.edu.ua

Загальна міська нарада з питань міського господарства

Вона відбулась 28 серпня. Коротко по головних питаннях доповів міський голова Юрій Фомічев. Він зазначив, що Департаментом регіонального розвитку КОДА було відмінено тендер на реконструкцію димової труби центральної міської котельні, що ставить під загрозу початок опалювального...

Вона відбулась 28 серпня. Коротко по головних питаннях доповів міський голова Юрій Фомічев. Він зазначив, що Департаментом регіонального розвитку КОДА було відмінено тендер на реконструкцію димової труби центральної міської котельні, що ставить під загрозу початок опалювального сезону. 


Також є зауваження щодо інших робіт із переліку об’єктів, що виконуються за кошти від будівництва ЦСВЯП: досі не розпочато ремонтні роботи дороги Славутич – Якір та на вул. Ентузіастів, неналежним чином виконано роботи з реконструкції вуличного освітлення. Завершуються роботи з проектування заміни вікон та реконструкції покрівлі КНП «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради.

Щодо загальних питань доповіли керівники установ, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету.

Перший заступник міського голови Віктор Шевченко нагадав, що на базі виконавчого комітету продовжує роботу міська група довіри з питань отримання від жителів міста Славутича будь-яких повідомлень про злочини щодо осіб, які підозрюються у вчиненні вбивства з хуліганських мотивів. Працює електронна скринька dovira.slav@gmail.com, а робоча група у кабінеті 107 міськвиконкому щочетверга з 17.00 до 18.00 проводить засідання. На даний момент щодо скоєного злочину не надходило жодних повідомлень.

Станом на 1 липня чисельність населення Славутича складала 24 877 чоловік. За І півріччя народилось 67 дітей, смертність становила 115 осіб. Середній вік населення міста на 1 січня поточного року – 39,7 років (чоловіки – 38,7; жінки – 40,7). За аналогічний період минулого року народжена 81 дитина, смертність становила 84 особи.

Триває підготовка до навчального року. Завершуються поточні ремонти у навчальних закладах. Славутицька ЗОШ №2 буде здійснювати навчання на базі ЗОШ №3. Переможець відкритих торгів із технічних причин не має можливості надати меблі для Нової української школи до початку навчального року. На сьогодні в школах нараховується 2 163 учні, сформовано 90 класів із середньою наповнюваністю 24 учні.
Детальніше на YouTube-каналі: slavutich mvk

мрия