Завантаження ...
knukim.edu.ua

ЕНЕРГІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА – УСПІХ ГРОМАДИ

ДНІ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В ЛЮБЕЦЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ. В рамках реалізації заходів Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону»...

ДНІ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В ЛЮБЕЦЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

В рамках реалізації заходів Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону».

Любецькою селищною радою Ріпкинського району Чернігівської області спільно з виконавчим комітетом Славутицької міської ради та фахівцями з реалізації Грантового проекту ЄС 9–10 серпня вперше проведено Дні популяризації економічного розвитку в аграрній сфері, в яких прийняло участь більше 200 учасників з міста Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних громад. Учасників та гостей даного заходу щиро привітав голова Любецької селищної ради Сергій Пінчук, який зазначив, що Любецька громада завжди відкрита до співпраці та зацікавлена у впровадженні нових ініціатив, що сприяють економічному зростанню.

Тарас Молочко, директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області, презентував діяльність Центру підтримки підприємництва та основні напрямки обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва. Керівники Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Василь Жук та Андрій Бардаков презентували можливості сільськогосподарської кооперації, що є основою економічного росту громади. Юлія Стельмах, спеціаліст сектору економічного розвитку та інвестицій Любецької громади, презентувала результати конкурсу на розробку логотипу громади. 
Гості зі Славутича, перший заступник міського голови Віктор Шевченко подякував за тісну співпрацю та висловив впевненість в подальшому економічному розвитку партнерських громад, директор Фонду підтримки підприємництва Анна Вершигора розповіла про практичне впровадження програм підтримки підприємництва за сприянням міської влади, директор комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова провела онлайн-презентацію інвестиційного порталу «Славутич – Чернігівський регіон», а досвідчений тренер Віктор Одиниця провів надзвичайно цікавий та корисний тренінг «Бізнес навички – інструмент особистісного розвитку».

Учасники також завітали на гостини до села Тараса Шевченка, де працювало містечко майстрів, проведено арт-тренінг «Щаслива родина – щаслива громада»для маленьких мешканців громади, креативні конкурси серед підприємців та мешканців громади – «Найсмачніший вареник» та «Кращий крафтовий виріб», організовано пізнавальну екскурсію на елеватор агрофермерського підприємства європейського рівня ТОВ «Шевченка». Дні популяризації завершились урочистостями, в яких взяли участь аматорські та художні колективи партнерських громад.

Плідна співпраця між громадами, започаткована після підписання Меморандуму про співпрацю між м. Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами, успішно триває, а цікава ініціатива проведення Днів популяризації економічного розвитку продовжується та перетворюється на добру традицію.

Наступні Дні популяризації економічного розвитку в сфері туризму в Любецькій об’єднаній громаді відбудуться 16–17 серпня одночасно з проведенням фестивалю слов’янської культури «Київська Русь».
Запрошуємо славутичан відвідати ці цікаві та пізнавальні заходи!

Команда з реалізації
грантового проекту ЄС
в м. Славутич

мрия