Десятки тренінгів, акцій та семінарів

Свята, визначні дати чи відносне затишшя, але основна діяльність фахівців відділу еколого-просвітницької роботи не припиняється ні на мить. Якщо навіть у якісь дні нема занять, лекцій, семінарів, акцій чи флешмобів з дошкільнятами або учнями загальноосвітніх закладів...

 
Свята, визначні дати чи відносне затишшя, але основна діяльність фахівців відділу еколого-просвітницької роботи не припиняється ні на мить.


Якщо навіть у якісь дні нема занять, лекцій, семінарів, акцій чи флешмобів з дошкільнятами або учнями загальноосвітніх закладів, студентів ВНЗ з котрими укладені договори, то ми готуємось до них, розробляючи цікаві форми роботи, висуваючи й обговорюючи різноманітні ідеї й проекти. А все для того, щоб молодь більше дізналась про тваринний і рослинний світ Чорнобильського Заповідника, щоб поринули й зрозуміли ту частинку Українського Полісся, де природа може бути собою…
 

 

Звісно, такі обговорення завжди закінчуються реальною роботою й численними зустрічами зі студентами, школярами та маленькими вихованцями дошкільних закладів. Останнім часом працівники відділу провели десятки просвітницьких заходів у навчальних закладах Іванківського та Поліського районів. Не менше – й у столиці.


Учасники почули не лише багато цікавої й корисної інформації про живий світ зони відчуження, а й отримали своєрідний поштовх до подальшого пізнання багатющого біологічного різноманіття рідної країни.