В АРР – за клієнтським досвідом

За ініціативи КП «Агентство регіонального розвитку» в Офісі підтримки громадських ініціатив 17 травня відбувся тренінг-зустріч за темою «Клієнтський досвід і як його розвивати». До заходу долучилися 15 осіб, серед яких – досвідчені підприємці, представники сфери...

 
За ініціативи КП «Агентство регіонального розвитку» в Офісі підтримки громадських ініціатив 17 травня відбувся тренінг-зустріч за темою «Клієнтський досвід і як його розвивати». 


До заходу долучилися 15 осіб, серед яких – досвідчені підприємці, представники сфери фінансових послуг, роздрібної торгівлі непродовольчими товарами та ін. Тренінг провів керівник комерційного департаменту компанії ЕVO Максим Мельник. Сьогодні в рамках EVO з успіхом розвиваються проекти Prom.ua, Satu.kz та інші. Обговорювалася важливість клієнтоорієнтованості на короткі та довготривалі терміни, керування враженнями клієнтів та які чинники впливають на точки контакту клієнта з компанією.

У свою чергу, за відгуками учасників, під час тренінгу прозвучало достатньо нової інформації, що знадобиться в діяльності підприємців та спонукатиме переглянути ситуацію у власному бізнесі. Учасники тренінгу подякували Максиму Мельнику та «Агентству регіонального розвитку» й виявили бажання брати участь в подібних заходах у подальшому.