Завантаження ...
knukim.edu.ua

Короткі новини з міських нарад

У понеділок 13 травня міський голова Юрій Фомічев провів наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та Славутицької міської ради, оргкомітетом з підготовки до Дня міста та загальноміську нараду з питань забезпечення життєдіяльності міського господарства.

У понеділок 13 травня міський голова Юрій Фомічев провів наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та Славутицької міської ради, оргкомітетом з підготовки до Дня міста та загальноміську нараду з питань забезпечення життєдіяльності міського господарства. 


До Дня міста (у цьому році це 1 червня) готується активна програма для славутичан, відбудеться й традиційна хода. Міський голова звернувся до керівників комунальних підприємств, установ міста, приватних підприємців, орендарів потурбуватися про зовнішній вигляд закладів і за потреби провести відповідні роботи. Адже благоустрій (ремонт доріг, тротуарів, впорядковані газони, озеленення) є важливим елементом зовнішнього вигляду Славутича.

На нараді керівнику КП «Славутич−Електромережі» поставлено завдання максимально відновити зовнішнє освітлення. Вже підписані два договори з Київською ОДА на реконструкцію зовнішнього освітлення в Єреванському, Тбіліському, Бєлгородському кварталах. Найближчим часом підрядники розпочнуть роботи. Цьогоріч необхідно розпочати реконструкцію зовнішнього освітлення у Центральному парку. Потребує ремонту й Центральна площа.

Після проведеного архітектурного конкурсу, обговорення з громадою та визначення зовнішнього вигляду площі наступного року розпочнеться і ця робота, яка потребує значних коштів.

Звернув увагу міський голова і на вчасне виконання міських програм, які реалізуються за програмно-цільовим методом. За деякими програмами роботи не розпочалася і не проведено жодної закупівлі. Головним розпорядникам коштів необхідно контролювати і вчасно виконувати поставлені завдання.

Продовжується участь Славутича в різних конкурсах. Готуються два проекти на конкурс «Малі міста – великі враження», що проводиться Міністерством культури. Подана конкурсна заявка до Міністерства молоді та спорту і на реконструкцію басейну «Дельфін».

Викликають занепокоєння у громади й нові методи розповсюдження наркотиків. Це явище необхідно зупинити, і міська влада готова допомагати поліції використанням діючих відеокамер та встановленням нових. У свою чергу керівництво Славутицького відділення поліції повідомило, що робота ведеться і цим займаються відповідні підрозділи Головного управління, а славутичанам правоохоронці будуть вдячні за будь-яку надану інформацію з цього приводу.

За тиждень до міського відділення поліції надійшло 62 повідомлення. Зареєстровано дві крадіжки, 53 адміністративних правопорушень, 12 осіб притягнуто до відповідальності за розпиття спиртних напоїв, 13 пішоходів – за порушення правил дорожнього руху.

Директор КП «ЖКЦ» Юрій Юрченко наголосив, що від вчасної сплати за комунальні послуги залежить якість життя самих славутичан. За перший квартал покращилася ситуація з платежами за спожиті комунальні послуги. Рівень сплати склав 92% за обслуговування, управління багатоквартирними будинками, 75% – за теплопостачання, 90% – за водопостачання та водовідведення.

На нараді міський голова представив нового директора КП «УЖКГ» Дмитра Тушева, з яким підписано контракт. Привітав також і Олександра Демідова, якому Указом Президента України №188/2019 «Про відзначення державними нагородами України» від 4.05.2019 присвоєно звання «Заслужений журналіст України».

За інформацією міської лікарні, проведено торги щодо закупівлі медичного обладнання, програма «Медстар» працює в штатному режимі, запрацював кабінет невідкладної медичної допомоги, аптеки почали працювати за електронними рецептами. Міністерством охорони здоров’я скасовані вікові обмеження на безоплатну вакцинацію від кору, а від дифтерії і правця призначається не лише дітям, а й дорослим.

Більше інформації про загальноміську нараду − за посиланням www.youtube.com (канал slavutich mvk).

мрия