Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Сон - найпростіший спосіб боротьби зі стресом

3299_237662.jpg

Сон відіграє ключову роль у відновленні організму після важких денних навантажень. Під час сну наше тіло відновлює енергію, ремонтує пошкоджені клітини та зміцнює імунну систему. Брак сну може призвести до зниження працездатності, подразнювати та робити організм більш вразливим до стресових факторів.
Психологічно сон також відіграє важливу роль у зменшенні стресу. Під час сну наш мозок обробляє емоційні враження та допомагає розслабитися. Глибокий сон сприяє зниженню рівня гормону стресу - кортизолу. Брак належного сну може призвести до збільшення ризику розвитку депресії та тривожних розладів.
Існує також важливий цикл сну, в якому ми переживаємо REM-фазу (фаза швидких рухів очей), під час якої сни стають особливо яскравими і емоційно насиченими. Цей етап важливий для обробки емоцій та збереження психічного здоров'я.
Отже, наукові дослідження і спостереження підтверджують, що регулярний і якісний сон допомагає знизити рівень стресу, підвищити здатність адаптуватися до стресових ситуацій та зберегти психічне і фізичне здоров'я.
 

мрия