Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Дієтолог назвала п’ять найгірших продуктів на сніданок

452.jpg

Спеціаліст зі здорового харчування Крістін Мілмайн розповіла про продукти для сніданку, які не рекомендується вживати. Згідно з її твердженням, в них відсутні необхідні поживні елементи, і вони можуть бути небезпечні для фігури.

Дієтолог нагадала, що сніданок – важливий прийом їжі. При схудненні в нього повинен входити білок, клітковина і невелика кількість цукру.

Лікар додала, пончики і випічку не варто вибирати для сніданку. Дана їжа має цукор, шкідливі жири і мінімальний вміст клітковини. Почуття ситості після вживання подібної їжі може проходити досить швидко, в результаті цього настає переїдання.

В якості заміни солодкого йогурту з ароматизаторами дієтолог Джинан Банна рекомендує використовувати грецький йогурт. Його можна збагатити свіжими ягодами і фруктами.

Також шкідливими продуктами для першого прийому їжі є тости з маслом і кекси. Головною проблемою вважається тостовий хліб. Краще віддавати перевагу корисному сорту хліба. Кекси збагачені борошном і мають безліч калорій, також в них мало білка. Солодкі пластівці мають мінімальну кількість поживних речовин і велику кількість цукру.

мрия