Завантаження ...
knukim.edu.ua

Звички успішних людей - правила, що здатні змінити життя

01001xv5-a05d_1280x720.jpeg

Усі хочуть бути успішними і багатими, але для цього важливо дотримуватися низки простих, але працюючих правил.

Ви напевно вже не раз читали про звички успішних людей, які можуть зробити життя кращим. Насправді, успіх залежить не скільки від виконання певних правил, скільки від самодисципліни та сили волі.

Іноді ми стикаємося з викликами, від яких неможливо втекти. У таких ситуаціях люди нерідко виявляються не готовими зустріти життєві перешкоди гідно і у всеозброєнні. Щоб уникнути подібних несподіванок, слід розвивати в собі звички, які покращать ваше життя.

Звички успішних людей

Навіщо покладатися на волю випадку, коли можна запланувати власний успіх? Саме це й роблять продуктивні та успішні люди. Кожен день вони планують і розписують до дрібниць, щоб встигнути втілити всі свої плани.

Щоб не витратити час даремно, важливо правильно розставляти пріоритети. Визначте головне завдання і відокремте його від другорядних. Так дедлайни більше ніколи не будуть горіти і ви визначите оптимальний баланс між особистим життям і кар'єрою.

Третя звичка сподобається не кожній людині, адже ми всі любимо повалятися в ліжку і зовсім не хочемо вставати на світанку. І даремно. Саме ранні підйоми відрізняють успішних людей від звичайних. Наприклад, генеральний директор Disney Роберт Айгер прокидається о 4:30 ранку.

Дослідники виявили, що після пробудження наш мозок краще міркує протягом чотирьох годин після пробудження. Якщо прокинутися раніше, можна встигнути зробити всі важливі справи і ніхто вас не потривожить. Але й лягати слід набагато раніше.

Ще один секрет успіху розкрила Опра Вінфрі. Вона рекомендує проводити хоча б 20 хвилин у повній тиші, щоб розвантажити мозок від величезного потоку інформації. Це допоможе зібратися з силами, побороти стрес і збільшити продуктивність.

Звички успішних людей були б не повними, якби не було в списку дисципліни. Без неї жодну справу неможливо було б довести до розуму. Психологи стверджують, що дисциплінованість є однією з форм прояву любові до самого себе. Тому так важливо дотримуватися режиму харчування, підтримувати регулярні фізичні навантаження і доглядати за своїм тілом.

Підіб'ємо підсумки. Щоб досягти успіху слід розвивати такі навички:

  • Планування
  • Визначення пріоритетів
  • Ранній підйом із ліжка
  • Звернення до тиші
  • Дисципліна

А якщо ви вже розвинули в собі ці корисні вміння і хочете привернути удачу, раніше ми розповідали, які рослини допоможуть їй знайти ваш дім.

мрия