Завантаження ...

Чотири функції мікрохвильової печі, які спрощують життя

11d791c9dbc7ca232057576122317e81.webp

Мікрохвильова піч увійшла в наше сучасне життя. Сьогодні нею користуються на будь-якій кухні, навіть професійній. Однак мало хто знає, що, крім розігріву їжі, мікрохвильова піч має й інші корисні функції.

Завдяки мікрохвильовій печі, багато господинь значно спрощують кухонні клопоти. Крім розігріву їжі, у мікрохвильовій печі можна розморожувати продукти, готувати страви та робити інші процеси. Дізнавшись ці секретні функції, ви точно захочете повторити їх у себе вдома.

1Пінка для капучино

Щоб приготувати пишну пінку для кави, вам не знадобиться кавоварка. Достатньо налити в кухоль молоко, прикрити його кришкою і добре збовтати. Далі поставте кухоль з молоком у мікрохвильову піч на 15-25 секунд. Дістаньте, зніміть кришку і знову грійте молоко протягом 20-30 секунд.

2Очищення часнику

Щоб довго і вперто не чистити кожну голівку часнику, можна також скористатися мікрохвильовою піччю. Для цього прогрійте його в мікрохвильовій печі протягом 15 секунд. Лушпиння відстане від зубчиків, після чого вам залишиться легким рухом руки зняти його.

3Зняття шкірки з овочів та фруктів

Щоб не витрачати багато часу на очищення овочів та фруктів від шкірки, скористайтеся мікрохвильовою піччю. Для цього зробіть легкий хрестовий надріз зверху потрібного фрукта або овоча і поставте його на 2 хвилини в мікрохвильову піч. Після цього, шкірку можна буде швидко та безпроблемно зняти.

4Приготування бобових

Щоб не витрачати багато часу на замочування сочевиці, квасолі та інших бобових, можете скористатися такою таємною властивістю мікрохвильової печі. Помістіть одну чашку сушених бобових у миску та залийте їх водою так, щоб вона повністю покривала всі боби. Додайте 0,5 чайної ложки соди і поставте в мікрохвильову піч на високу потужність на 10 хвилин. Після цього квасоля або сочевиця відразу будуть готові до вживання.

мрия